Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Komplimentai arba juokas: veiksmingiausia flirto taktika

Norėdami užkariauti potencialaus partnerio širdį, turite juoktis iš jo juokų. Tokį atradimą padarė Norvegijos mokslo ir technologijų universiteto mokslininkai, kurių straipsnis buvo paskelbtas žurnale „Evolutionary Psychology”.

Flirtas yra labai svarbi priemonė, padedanti užmegzti emocinį ryšį su potencialiu partneriu. Flirto taktika gali būti ir žodinė (pvz., komplimentai), ir nežodinė (kūno kalba).

Mokslininkai nusprendė palyginti, kokias taktikas flirtuodamos naudoja skirtingos lytys. Tyrime dalyvavo beveik tūkstantis universitetų studentų ir studenčių iš Norvegijos ir JAV.

Dalyviai turėjo atsakyti į keletą klausimų apie flirto taktiką, kurią jie renkasi įvairiose situacijose.

Tyrėjai specialiai parengė keturias klausimyno versijas: moterų, flirtuojančių su vyrais dėl trumpalaikių ar ilgalaikių santykių, ir vyrų, flirtuojančių su moterimis tikintis vienkartinių lytinių santykių ar ilgalaikių santykių. Kiekvienas dalyvis, priklausomai nuo lyties, gavo po vieną klausimyno variantą.

Galiausiai paaiškėjo, kad vyrai ir moterys dažniausiai naudoja tuos pačius flirto būdus, tačiau, priklausomai nuo tikslo, kai kurios strategijos veikia geriau, o kai kurios prasčiau. Pavyzdžiui, seksualinio prieinamumo demonstravimas (dėvint tinkamus drabužius, demonstruojant apnuogintas kūno dalis), tikintis trumpalaikių santykių, yra veiksmingas tik tuo atveju, jei taip elgiasi moterys, o ne vyrai. Moterys, kurios su naujuoju pažįstamu nori turėti lytinių santykių tik vieną kartą, neturėtų tikėtis, kad draugiškas elgesys, pavyzdžiui, apkabinimai, bučiniai į skruostą ar humoras, padės joms priartėti prie šio tikslo.

Kita vertus, vyrams humoras, atviras dosnumas ir rimtumas padeda užmegzti ilgalaikius santykius su moterimi.

Tačiau mokslininkai nustatė, kad yra universali flirto taktika, kuri vienodai veiksminga abiem lytims visose situacijose. Jei juokaujate ir juokiatės iš savo potencialaus partnerio juokelių, turite daug šansų užmegzti su juo ir trumpalaikius, ir ilgalaikius santykius.

Juokas


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *