Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Milf dominavimas: kodėl vyrus traukia vyresnės moterys?

Seksologai mano, kad už tokios aistros atsiradimo priežasties slypi pasitikėjimas partnerės patirtimi. Tačiau ne tik tai…

Ekspertų teigimu tai, kad vyresnė moteris gali būti jaunesnio partnerio seksualinės srities mentorė, yra pagrindinė jaunų vyrų seksualinės traukos vyresnėms moterims priežastis. Jie mano, kad vyresnės moterys dėl savo amžiaus yra labiau patyrusios meilės bei lovos reikaluose, aistringesnės, valdingesnės, labiau dominuojančios ir galinčios daug ko išmokyti.

“Kaip žinia, moterų dominavimas yra viena ryškiausių šiuolaikinių vyrų seksualinių fantazijų”, – sako psichologė Jenn Lyan. Jauni ir seksualiai aktyvūs vyrai mano, kad su vyresne moterimi jie automatiškai turės geresnius lytinius santykius ir galės tiesiog mėgautis procesu, nes ji tiksliai žinos, ką reikia daryti.

Vyrai taip pat įsitikinę, kad su brandesne partnere jiems nereikės rūpintis kontracepcija – moteris viskuo pasirūpins. Be to, mažai tikėtina, kad ji sieks ištekėti už savo jaunojo meilužio. Juk iš pat pradžių ji supranta, kad jų santykių esmė – seksas. Nors, būtina paminėti, kad tokie santykiai dažnai virsta kažkuo daugiau – ir tai įrodo daugybė garsenybių porų: nuo Jasono Momoa ir Lisos Bonet iki Emmanuelio Macrono ir jo žmonos Brigitte.

PSICHOLOGINIS SANTYKIŲ ASPEKTAS

Psichologinėje prizmėje taipogi aiškiai suprantamas vyrų potraukis vyresnio amžiaus moterims. Šis fenomenas net buvo pavadintas “ponios Robinson sindromu” pagal pagrindinę 1967 m. filmo “Absolventas” heroję, kuri suviliojo 21 metų vaikiną, o paskui jis įsimylėjo jos dukrą.

 

Įrodyta, kad be intymių santykių galimybės, jaunus vyrus vyresnėse moteryse traukia:

Inteligentiškumas – su ja galima kalbėtis apie daugelį dalykų;

Didelė gyvenimo patirtis ir aiškūs norai bei tikslai;

Nereikalingų dramų ir beprasmiškų rūpesčių nebuvimas, t. y. emocinė branda;

Vyrai tokiose partnerėse taip pat vertina finansinę nepriklausomybę ir pasitikėjimą savimi.

PSICHOLOGINIS SANTYKIŲ ASPEKTAS

MOTERYS TURI SAVŲ ARGUMENTŲ

Aišku, kas motyvuoja vyrus, kurie pirmenybę teikia patirčiai, o ne jaunystei, tačiau kuo šiuo atveju vadovaujasi “pumos” – moterys, kurioms patinka jaunesni partneriai?

Pasak žurnale “Journal of Sex Research” paskelbto tyrimo, šie partneriai juos traukia dėl jų seksualinės ištvermės. Su jais moterys gali skirti daugiau dėmesio savo malonumui. Be to, su jaunesniais vyrais partnerės mažiau jaudinasi dėl visuomenėje nusistovėjusių grožio stereotipų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai