Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Negalite pakeisti šių 11 dalykų, bet galite nustoti apie juos galvoti

Daužyti galvą į sieną (bandyti kažką bet kokia kaina pakeisti) yra neveiksminga ir labai skausminga. Štai vienuolika dalykų, kurių negalite pakeisti, bet jei nustosite apie juos galvoti, jūsų gyvenimas taps kur kas visavertiškesnis ir produktyvesnis.

DALYKAI, KURIŲ NEPAKEISITE. KOKIA PRASMĖ APIE TAI MĄSTYTI?

VISI ESAME NUO KO NORS PRIKLAUSOMI

Mūsų gyvenimas susijęs su daugybe žmonių ir mes nieko negalime dėl to padaryti. Galite pabandyti pakeisti žaidimo taisykles ir savo įsitikinimus, pakeisti religiją arba tapti ateistu, nebedirbti “šeimininkui” ir tapti laisvai samdomu darbuotoju. Nesvarbu, ką bedarytumėte, vis tiek atsiras žmonių, nuo kurių priklausysite.

MES NEGALIME GYVENTI AMŽINAI

Daugelio iš mūsų gyvenimas yra sunkus ir įtemptas. Mes (dauguma iš mūsų) visada „budime“ ir esame pasirengę dirbti bet kuriuo paros metu, pamiršdami savaitgalius ir šventines dienas. Tačiau net ir įtempčiausiais laikotarpiais neturėtumėte pamiršti savęs, turite tinkamai maitintis, pakankamai miegoti, užsiimti kuo nors kitu nei tik darbas, laiku apsilankyti pas gydytoją… Priešingu atveju kankinsitės iki mirties arba pasieksite tokią būseną, kad nebegalėsite dirbti ar džiaugtis gyvenimu.

 

NEGALIME ĮTIKTI VISIEMS

Stengtis įtikti visiems aplinkiniams yra nedėkinga ir varginanti užduotis; visada atsiras žmonių, nepatenkintų jūsų darbu, išvaizda, šypsena ar jos trūkumu.

NEĮMANOMA BŪTI GERIAUSIU VISAME KAME

Visada atsiras kas nors, kas turės didesnį namą, įdomesnį darbą, brangesnį automobilį. Nustokite stengtis būti geresni už kitus. Būkite savimi. Gyvenimas nėra varžybos.

Prasme

PYKTIS NENAUDINGAS

Kai ant ko nors pykstate, pirmiausia kenkiate sau. Visos nuoskaudos yra jūsų galvoje, o žmogui, kuris jus įžeidė, įskaudino ar pažemino, tai nerūpi. Net jei nenorite bendrauti su tuo žmogumi, pasistenkite jam atleisti. Taip atsikratysite neigiamų minčių ir galėsite gyventi toliau.

NEĮMANOMA KONTROLIUOTI KITO ASMENS MINČIŲ

Galite stengtis kaip įmanydami: šaukti, įtikinėti, maldauti, bet kito žmogaus nuomonės nepakeisite. Negalite priversti jo jus mylėti, atleisti ar gerbti.

PRAEITIES NEPAKEISI

Nuolat mąstyti apie praeities klaidas – nenaudinga. Nesibaigiantys “jeigu” nuodija dabartį. Padarykite išvadas ir eikite toliau.

JŪS NEGALITE PAKEISTI PASAULIO

Įkvepiantis teiginys, kad vienas žmogus gali pakeisti pasaulį, nėra labai realus. Kai kurių dalykų negalime kontroliuoti. Tačiau galite pagerinti jus supantį pasaulį.

Geriau kasdien padaryti ką nors gero savo artimiesiems, savo namams, rajonui, miestui, nei svajoti apie visuotinius pokyčius ir nieko nedaryti.

Netapkite kitu zmogumi

JŪSŲ KILMĖ NUO JŪSŲ NEPRIKLAUSO, JŪS NEGALITE TAPTI KITU ŽMOGUMI

Vieta, kurioje gimėte, jūsų šeima ir gimimo metai yra nekeičiami, nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne. Kvaila nerimauti dėl sunkios vaikystės. Geriau nukreipkite savo energiją į svajonių gyvenimo kelio pasirinkimą. Jūs sprendžiate, kokią profesiją pasirinkti, su kuo draugauti ir kur gyventi.

 

PRIVATUS MŪSŲ GYVENIMAS GALI BŪTI PRIEINAMAS IR KITIEMS

Skaitmeniniame amžiuje asmeninė informacija prieinama visiems. Turite su tuo susitaikyti ir, jei įmanoma, gyventi be “skeletų spintoje”.

 

NEĮMANOMA SUSIGRĄŽINTI TO, KAS PRARASTA

Galima kompensuoti prarastas investicijas ir susirasti naujų draugų. Tačiau tai nepanaikina fakto, kad kai kurie dalykai prarandami visiems laikams. Tai ypač aktualu kalbant apie santykius. Nauji santykiai niekada neatkartoja tų, kuriuos turėjote praeityje.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai