Pasimatymai po skyrybų: sužinokite, kaip užmegzti naujus santykius

Pasimatymai po skyrybų

Pirmasis pasimatymas visada kelia stresą, ypač – po sunkių skyrybų. Kaip atrasti savyje jėgų? Ar įmanoma užmegzti naujus, išdavystę ir skausmą skatinančius pamiršti, santykius? Atsakymas – tikrai taip!

Nauji santykiai po skyrybų: kas, kaip, kodėl?

Jei buvę jūsų santykiai truko ilgai, galima spėti, kad paskutinį kartą į pasimatymą ėjote prieš daugelį metų. Nuo to laiko žaidimo taisyklės šiek tiek pasikeitė. Pavyzdžiui, per pastarąjį dešimtmetį atsirado daugybė pažinčių programėlių, tokių kaip “Tinder” ar kt. Taigi, turėsite perprasti, kaip veikia šie algoritmai ir kaip vertėtų bendrauti internetu su potencialiu partneriu.

Taipogi, verta suvokti, kad jei siekiate sukurti prasmingus santykius su nauju žmogumi – tai gali būti ganėtinai sunku, jei buvusiuose santykiuose patyrėte išdavystę, pažeminimą ar atstūmimą… Tačiau jei esate pasirengę išmokti palaipsniui atsiverti naujam partneriui –  pateikiame jums keletą patarimų, kurie padės jums prisitaikyti prie naujos tikrovės ir sutikti savo antrąją pusę.

 

Patarimai, padėsiantys prisitaikyti prie naujos tikrovės

PASIRŪPINKITE, KAD GERAI JAUSTUMĖTĖS

Skyrybos palieka vienokias ar kitokias žaizdas ir skausmą. Pasirinkite tokią terapiją, kuri padės visą tai išgyventi ir užgydyti atsivėrusias žaizdas. Pasimatymai su naujais žmonėmis nieko gero neduos, kol nesusitvarkysite su nusivylimu ir nepasitenkinimu buvusių santykių atžvilgiu. Beje, jūs rizikuojate pakliūti į tuos pačius spąstus, jei nesiimsite spręsti klaidų, kurias padarėte buvusiuose santykiuose.

Prieš pradėdami susitikinėti su kitais žmonėmis – turite atkurti ryšį su savimi. Norint suvokti, kas iš tikrųjų esate, reikia laiko. Nors skyrybų metu patirti išgyvenimai turėjo įtakos tam, kokiu žmogumi tapote – stenkitės priimti ir mylėti naująjį save. Nepamirškite – niekas jūsų nemylės, jei nemylėsite pats savęs.

IMKITĖS VEIKSMŲ

Jei esate pasirengę naujiems santykiams – imkitės veiksmų. Užsiregistruokite pažinčių svetainėje arba mobiliojoje programėlėje ir pradėkite susitikinėti su naujais žmonėmis. Išbandykite ką nors naujo, prisijunkite prie įdomių socialinės žiniasklaidos grupių arba pradėkite lankytis naujose kavinėse.

BŪKITE ATVIRAS NAUJIEMS DALYKAMS

Asmuo, su kuriuo susitikinėjate po skyrybų, nebūtinai turi būti panašus į jūsų buvusį partnerį. Jei jus pakvietė ne jūsų tipo žmogus, priimkite kvietimą. Susitikę su skirtingais žmonėmis greičiau suprasite, kokių savybių norite ar nenorite matyti būsimame partneryje.

Per skyrybų laikotarpį galėjo pasikeisti jūsų vertybės ir lūkesčiai, susiję su potencialiu partneriu. Galbūt pradėjote vertinti dalykus, kurių anksčiau nevertinote. Kiekvienas pasimatymas stiprina pasitikėjimą savimi. Net jei per pasimatymą nesutiksite antrosios pusės, paįvairinsite savo gyvenimą ir sužinosite ką nors naujo apie save.

NEKALBĖKITE APIE SAVO BUVUSĮ PARTNERĮ

Pasimatymo metu stenkitės kalbėti apie save ir nepamirškite pasiteirauti naujojo pažįstamo apie jo pomėgius, kad sužinotumėte, ar turite ką nors bendro. Jei užsiminsite apie skyrybas, nesileiskite į santykių detales, bet kalbėkite apie patirtus išgyvenimus ir apie tai, kaip dėl jų pasikeitėte.

Būkite kantrūs: norint rasti žmogų, su kuriuo galėtumėte užmegzti santykius, gali prireikti laiko.

Stenkitės nelyginti savo buvusiojo ir asmens, su kuriuo pradėjote susitikinėti. Kiekvienas žmogus turi stipriųjų ir silpnųjų pusių, kurios turi įtakos santykiams.

Exit mobile version