Automobilio „Opel Astra“ vairuotojas buvo nufotografuotas lekiantis 700 km/h greičiu – bent jau taip teigiama pranešime apie baudą, kuri siekė beveik 6 600 eurų. Ir net jei paaiškėtų, kad visa tai buvo matavimo klaida, „Astra“ vairuotojo vis tiek prašoma sumokėti.
Vairuotojas Belgijoje tikriausiai negalėjo patikėti savo akimis, kai atplėšė laišką su baudos už greičio viršijimą kvitu: jis turėjo sumokėti 6 597 eurų baudą, nes mieste važiavo per greitai. Per greitai, beveik 700 km/h! Ir jis vairavo tik „Opel Astra“. Pasiekti greičio matuoklio užfiksuoto greičio būtų buvę neįmanoma. Net ir greičiausias pasaulyje automobilis, įteisintas keliuose, gali pasiekti tik 450 km/val. greitį. O didžiausias „Opel“ greitis yra tik 235 km/val. Taigi vairuotojas buvo labai toli nuo tariamo 700 km/h greičio. Juk tai būtų 193 metrai per sekundę.
Kaip praneša žurnalas „autozeitung “, policijai galiausiai pavyko išaiškinti klaidą. Tačiau vairuotojui vis tiek teks sumokėti baudą.
Žinoma, vairuotojui galiausiai nereikėjo mokėti milžiniškos baudos. Kaip paaiškėjo, matavimo prietaisas buvo neteisingai suprogramuotas. Įrašymo metu buvo perkeltas skaičius, todėl buvo užfiksuotas itin didelis greitis – 696 km/h. Iš tikrųjų „Opel“ vairuotojas važiavo maždaug 60 km/h greičiu. Taigi jis vis tiek gavo baudą už greičio viršijimą. Remiantis pranešimu, tiksli suma nėra žinoma, tačiau tikėtina, kad ji bus apie 53 eurus. Tokia bauda skiriama už greičio viršijimą nuo 1 iki 10 km/val. gyvenamosiose vietovėse Belgijoje.
Šaltinis: chip.de
Na jeigu matuoklis suklydo,tai apie kokią bauda gali eiti kalba? Kas per kliedesiai ir sapaliones gali būti.
Šlovė policinei ES! Greitai ir dviračiai po 300km lakstys…Ką užsileidom – tą ir turime!..
Eik miegot ir nebegerk