Apie tai pranešė vietos paslaugų teikėjai. Vartotojai skundžiasi, kad neužkraunamos interneto svetainės, neveikia žinučių siuntimo programos („Telegram“ ir „WhatsApp“). Pratybos prasidėjo 16.00 val. vietos laiku ir truks 24 valandas.
Prieš kelias savaites „Telegram“ kanaluose pasirodė Centrinio banko laiškas Rusijos bankams, kuriame informuojama, kad gruodžio mėnesį „Roskomnadzor“ vykdys pratybas, kurių metu kai kuriuose regionuose bus atjungta prieiga prie pasaulinio interneto. Pati agentūra tuomet paaiškino, kad pratybų tikslas – patvirtinti Rusijos interneto infrastruktūros pasirengimą užtikrinti pagrindinių paslaugų prieinamumą tyčinio išorinio poveikio atveju, ir jos rengiamos kasmet pagal grafiką, suderintą su Skaitmeninimo ministerija ir Rusijos federaline saugumo tarnyba.
Baikit viena karta sapalioti vėjus, pasižiurėkite jotube, ten rusai kelia daug daug video. Tai nesimato kad jiems kažkokios sankcijos ten veiktu ar ko trūktu. Važinėja naujom mašinom, kurias firmos pristato iš viso pasaulio pagal užsakymą, naudojasi naujom technologijom ir reklamuoja jas. Toks jausmas kad viena pusė uždaryta o per kita puse viskas kaip važiavo taip ir važiuoja.