Automobiliai / Motociklai

„Xiaomi“ žengia į elektromobilių rinką

Reklama

„Xiaomi“ valdyba investavo 10 mlrd. juanių (apie 1,3 mlrd. EUR) ir oficialiai įsteigė naują bendrovę, kuri užkariaus automobilių rinką. Įmonė šį įvykį pažymi kaip labai svarbų įvykį.

„Xiaomi“ žengia elektromobilių rinką

Xiaomi EV automobilis

2021 m. kovo pabaigoje „Xiaomi“ įkūrėjas Lei Junas paskelbė apie planus plėsti įmonės veiklą elektromobilių segmente. Šiuo tikslu „Xiaomi“ įsipareigojo per ateinančius 10 metų investuoti apie 10 mlrd. dolerių.

Nuo liepos 28 d. „Weibo“ svetainėje Lei Jun įdarbina talentus į naujosios bendrovės autonominį valdymo skyrių. Po kruopštaus įdarbinimo buvo suformuota maždaug 300 specialistų komanda.

Pagrindinis tikslas – sukurti nuosavą elektromobilį su daugybe autonominių funkcijų. Naujoji bendrovė pavadinta „Xiaomi EV“. Be to, darbuotojai jau išstudijavo automobilių pramonės tiekimo grandinės galimybes. Taip pat buvo atlikta daugiau kaip 2 000 apklausų ir apsilankyta daugiau kaip 10 įmonių partnerių. Toliau bus dirbama su pačios bendrovės produktu.

Reklama

Lei Junas pabrėžė, kad „Xiaomi“ yra kaip niekada pasiruošusi pradėti naują kelionę ir pateisinti lūkesčius išmaniųjų elektrinių transporto priemonių segmente.

Reklama

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Reklama

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Reklama

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: