Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Seną paverskite nauju. Išmanųjį telefoną paverskite nemokama stebėjimo kamera

3 min. skaitymo

Svarstote, ką daryti su senu išmaniuoju telefonu? Viena iš galimybių – paversti jį nemokama stebėjimo kamera. Tai galima panaudoti keliose srityse. Ar prieš įsigydami naują išmanųjį telefoną paklausėte savęs, ką galėtumėte padaryti su savo senuoju? Tuomet čia jūsų laukia įdomi galimybė. Jį galite paversti nemokama namų stebėjimo kamera.

 

Pirmas žingsnis: stebėjimo kameros programėlės pasirinkimas

Cnet.com yra parengęs vadovą. Jame teigiama, kad norint užtikrinti, jog jūsų senasis įrenginys ir toliau teiktų vertingas paslaugas, užtenka atsisiųsti programėlę, skirti kelias minutes sąrankai ir pritvirtinti telefoną. Tačiau viskas nuo pradžių.

Pirmas žingsnis – pasirinkti stebėjimo kameros programėlę. Dauguma jų siūlo tą patį repertuarą: vietinį transliavimą, transliavimą debesyje, vietinį arba nuotolinį įrašymą ir filmuotos medžiagos saugojimą, taip pat judesio aptikimo ir pavojaus signalo funkcijas. Visa tai galima valdyti iš naujojo išmaniojo telefono.

Vietoje kameros, senas telefonas

Antras žingsnis: nustatymas ir padėtis

„Cnet“ rekomenduoja programėlę ‚ Alfred‘. Ji yra daugiaplatformė, todėl nesvarbu, ar jūsų senasis telefonas buvo „Android“ įrenginys, ar „iPhone“. Alternatyvios programos yra „Faceter“, „Epoccam“ arba „iVCam“ iš „E2ESoft“. Nusprendę dėl programėlės, įdiekite ją senajame ir naujajame išmaniajame telefone. Taip pat galite atsisiųsti ją į kompiuterį arba planšetinį kompiuterį.

Aktyvavus programėlę, reikia nustatyti kamerą ir nustatyti jos padėtį, atsižvelgiant į tai, ar norite stebėti įėjimą į namą, sodą ar kitas vietas. Kamerą taip pat galite naudoti kaip kūdikio monitorių. Jei namuose turite kelis senus išmaniuosius telefonus, galite „stebėti“ kelis taškus.

 

Svarbios pastabos dėl saugumo

Paskutinis žingsnis – apsaugoti seną išmanųjį telefoną ir maitinimo šaltinį. Nedideli išmaniojo telefono laikikliai arba laikiklis su siurbtuku gali palengvinti montavimą. Kadangi vaizdo transliacijos metu sunaudojama daug energijos, prietaisą reikėtų statyti netoli maitinimo šaltinio. Tada galėsite pradėti darbą.

 

Tačiau „cnet“ turi dar vieną svarbų patarimą. Kadangi laikui bėgant senesni išmanieji telefonai nebetiekiami su saugumo atnaujinimais, kyla pavojus, kad jie patys gali būti šnipinėjami. Kad ši rizika būtų kuo mažesnė, JAV žiniasklaidos kompanija rekomenduoja ištrinti visus asmeninius duomenis iš telefono prieš jį paverčiant fotoaparatu. Taip pat patartina, jei įmanoma, automatizuoti atnaujinimus, kad bent jau nė vienas iš jų nebūtų praleistas, kol jie vis dar veikia senajame įrenginyje.

Šaltinis: t3n.de

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas / 5. Balsų skaičius:

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu
Sekti:
Donatas Varnas – KAIPKADA.LT portalo straipsnių autorius, besidomintis naujausiomis technologijomis, žiniatinklio tendencijomis ir dirbtinio intelekto pasauliu. Mano straipsniai padeda skaitytojams suprasti sudėtingas technologines naujoves, atrasti sprendimus ir neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančio skaitmeninio pasaulio.
guest
4 Komentarai(ų)
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kibiras salerkos
Kibiras salerkos
prieš 6 mėnesių

Kai kam naujiena pravers….tikrai nesudetingai galima pasinaudoti…

MinBru
Administratorius
prieš 6 mėnesių
Atsakinėti į  Kibiras salerkos

Taip, tikrai gali praversti. Toks „home made” dalykas, tačiau veiksmingas 🙂

Kęstas
Kęstas
prieš 6 mėnesių
Atsakinėti į  Mindaugas Bružas

Senas ismanusis, baterija taip pat. Pastoviai ijungus i maitinimo lizda labai didele perkaitimo ir uzsidegimo rizika. Dabar namu kameros su 360 laipsniu sukimusi ir naktiniu matymu kainuoja 20-30€

Marius
Marius
prieš 6 mėnesių
Atsakinėti į  Kęstas

Bet pamiršai, kad tom 360 kamerom reikia pirkti abonementus, kad galėtum filmuot 24/7