Gyvūnai / Gamta

Energetiniai vampyrai! Jie egzistuoja

Ar kada nors buvote šalia žmogaus, kurio buvimas šalia, jus privertė jaustis nejaukiai, tarsi svetimas žmogus imtų jūsų energiją? Tai energetiniai vampyrai.

Kas yra energetiniai vampyrai?

Pagrindinėje mokslinėje aksiomoje sakoma: „Energija yra viskas“, o žmonės keičiasi.

Bylefeldo universiteto darbuotojai atliko eksperimentą, kurio rezultatai buvo stulbinantys: augalai tiesiogine prasme siurbia šalia esančių augalų energiją.

Mokslų daktarė Olivia Bader-Lee tęsė bioenergijos tyrimus.

Minėti eksperimentai Vokietijoje buvo atlikti su „Chlamydomonas reinhardti“ dumbliais. Jie patvirtino hipotezę, kad šie organizmai gauna energiją ne tik per klasikinę fotosintezę, bet ir „išsiurbdami“ ją iš netoliese esančių augalų. („Energetiniai vampyrai“)

Mokslininkas Olafas Krause dalyvavo eksperimentuose, o atitinkami vokiečių biologo rezultatai buvo viešai paskelbti Naturesite.com portale.

Bader-Lee mano, kad mūsų kūnai, kaip kempinė, gauna energijos srautus iš aplinkinio pasaulio. Taigi paaiškinamas faktas, kodėl tam tikros žmonių kategorijos yra nemalonios visuomenėje, susidedančioje iš skirtingų emocijų ir energijos turinčių asmenų.

Mūsų kūnai yra tarsi augalai, siurbiantys ir sugeriantys energiją, reikalingą jų emocinei pusiausvyrai palaikyti. Kūnas gali padidinti ląstelių energiją, padidindamas kortizolio gamybą ir aprūpindamas jas ja, atsižvelgdamas į emocinius poreikius. Todėl tiek daug žmonių kenčia nuo nuotaikų kaitos, o tai turi įtakos jų emociniam fonui ir elgesiui – jie gali jausti nervingumą, stresą, pyktį, liūdesį ar nerimą, taip pat džiaugsmą, optimizmą ar tiesiog juoktis.

Bader-Lee teigia: per visą savo istoriją žmonija prarado ryšį su gamta, kai energijos mainai gali būti naudingi žmonėms.

Vienaip ar kitaip, tačiau energija ir dvasia yra vientisa visuma, o visa „antgamtiška“ yra bendra skirtingų energijos srautų išraiška. Senovės tautos apie tai žinojo, tačiau mokslo bendruomenė nusprendė nepaisyti šių žinių. Tačiau kelių žmonių, kurie nebijojo kritikų ir visuomenės nepasitikėjimo, pastangomis vėl buvo galima atkreipti pasaulio dėmesį į šią problemą.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: