Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2022 metų vasario mėnesio meilės horoskopas

Marso ir Veneros planetos 2022 metų vasario mėnesyje rodo polinkį į meilės romanus, kurie gali baigtis vestuvėmis. Romantiškas bendravimas ir pasimatymai bus gana santūrūs, tačiau tai geras laikas aptarti svarbius klausimus ir planuoti bendrą ateitį.

Pasinaudokite palankia 2022 m. vasario mėn. planetų įtaka. Visų pirma, tai geriausias laikotarpis brandiems, sąmoningiems žmonėms. Simboliškai vasaris yra „Marso ir Veneros meilės šokio mėnuo”.

Marso ir Veneros jungtis sustiprina moterų grožį, patrauklumą ir moteriškumą, suteikia žavesio. Vyrams – populiarumas tarp moterų, noras turėti stabilius santykius.

Meilės horoskopas 2022 m. vasario mėnesiui

Meiles horoskopas

Avinas (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Smalsumas jus traukia nuo vienų santykių prie kitų, tačiau antroje vasario pusėje staiga įvyksta tai, kas atrodė neįmanoma: patirsite gilų prieraišumą ir ilgesį vienam žmogui, gilaus prisirišimo jausmą. Meilės srityje įsivyrauja tikrumas, suteikiantis jums emocinio stabilumo ir gebėjimo atlaikyti gyvenimo sunkumus. Jaučiamas stiprus fizinis potraukis partneriui ir poreikis pakeisti asmeninę padėtį (galutinis pasirinkimas, santuoka, gyvenimas kartu).

Jautis (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Jaučiatės ramūs ir pasitikintys savimi, bet jūsų partneris nuolat pateikia staigmenų – sugalvoja ką nors naujo, įvairaus ir įdomaus. Tai, ar jūsų santykiai taps rimti, priklauso tik nuo jūsų pačių – imkitės iniciatyvos ir pasikalbėkite apie ilgalaikius planus. Net jei jūsų esami santykiai nutrūks, netrukus neliksite vieni. Todėl negaiškite brangaus laiko, kad viską išsiaiškintumėte, pakoreguotumėte ir nuspręstumėte dėl asmeninių santykių. Kad ir kas nutiktų, galėsite rasti kitą žmogų, su kuriuo jausitės gerai.

Dvynys (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Sąmoningumo mėnuo, per kurį atrasite naujų meilės santykių aspektų. Suprantate, kaip energija pereina iš žmogaus į žmogų, net ir be fizinio kontakto jaučiate mylimo žmogaus palaikymą. Gilus sąmoningas ryšys leidžia sukurti bendrą pagrindą ir priimti rimtus sprendimus dėl bendros ateities. Mėnesio pradžioje gali kilti sunkumų santykiuose, nesusipratimų, gali grįžti skaudžios praeities situacijos, tačiau po vasario 4 d. į jūsų gyvenimą ateis tikrumas ir ramybė. Atsidursite dėmesio centre, todėl net jei esate vienišas, turite nemažai šansų išspręsti šį klausimą.

Vėžys (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Gali prireikti nutraukti senus santykius ir užmegzti naujus. Vasario pirmoji pusė – kritinis laikotarpis, kai santykiai yra sustoję. Įvykiai šeimoje taip pat pareikalaus atnaujinimo, kompromisinių sprendimų. Neatmetami priverstiniai išsiskyrimai, išsiskyrimai, konfliktai, pavydo protrūkiai, savininkiški instinktai. Antroji mėnesio pusė – puikus metas asmeniniams ir verslo santykiams, bendrų ateities planų kūrimui ar bendradarbiavimo aptarimui. Ilgą laiką susiformavusios poros galiausiai nusprendžia sudaryti oficialią sąjungą.

Liūtas (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Jūsų emocijos pabunda, gali pasikeisti jūsų jausmai ir požiūris į mylimą žmogų. Vasario mėnesį situacija asmeniniuose santykiuose ir romantiškoje sferoje klostysis sklandžiai, ir jums tai bus puikus metas. Gali susiformuoti nauji santykiai, naujas idealaus partnerio įvaizdis. Mėnuo labai įdomus, meilė įkvepia kūrybiškumui, suteikia energijos naujiems pasiekimams. Geras laikotarpis šeimos šventėms, sužadėtuvėms, vestuvėms. Jei norėsite, kiekvienas Liūtas galės atkreipti geidžiamo partnerio dėmesį.

Rozes puiki meiles israiska artimam zmogui

Mergelė (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Įsimintinas mėnuo, reikšmingas ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Gilaus sąmoningumo daugeliu temų, įskaitant asmeninius santykius, laikotarpis. Taip pereinama į naują, aukštesnį dvasinį lygį. Aktualizuojami alimentų ar paveldėjimo klausimai, taip pat turto ar finansinės problemos. Yra visos galimybės sėkmingai išspręsti šią problemą. Labai padidėja jūsų įtaka artimiausiai aplinkai ir romantiškam partneriui, pavyksta neutralizuoti konfliktus, prieštaringas situacijas, pasiekti norimą tolesnių įvykių scenarijų.

Svarstyklės (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Jūsų buvimas sušvelnina bet kokią konfliktinę situaciją, galite daryti psichologinį poveikį žmonių masėms, įkvėpti jas. Suprasdami jo galią, galite lengvai išspręsti asmenines problemas, pasiekti harmoniją santykiuose. Jei yra įdomių nebaigtų temų, susijusių su ankstesniais santykiais, laikas jas išspręsti ir padėti tašką ant „i”. Bendrų finansų, turto ir bendrų išteklių klausimai tarp partnerių sprendžiami palankiai. Esami meilės santykiai pereina į naują, aukštesnį kokybės lygį. Jaučiatės patogiai, jaučiatės kaip svarbus žmogus.

Skorpionas (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Esate populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, todėl galite pasinaudoti šiuo palankiu laikotarpiu ir išspręsti visas problemas. Tarp vyrų ir žmonų įsivyrauja harmonija, buvę nesusipratimai ir prieštaringos situacijos nebetrukdo – ištirpsta be pėdsakų. Dėl asmeninių santykių ir meilės romanų galima užimti tam tikrą padėtį visuomenėje, gauti paaukštinimą. Jei ieškote idealaus partnerio – pasinaudokite šiuo laikotarpiu, būkite matomi, bendraukite su draugais, susitikite su bendraminčiais – rasite tą, kurio ieškote.

Šaulys (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Vasario mėnesį daug svarbių įvykių, susijusių su asmeniniais santykiais. Tie, kurie yra ant išsiskyrimo slenksčio, pagaliau nutrauks santykius. Tačiau jie greitai galės susirasti romantiškus santykius ir nebus laiko nuobodžiauti ar kentėti. Jei santykiai tęsiasi jau ilgą laiką, aplinkybės privers jus rimtai apsispręsti dėl bendros ateities. Slapti ryšiai daugeliu atvejų tampa vieši, todėl pagalvokite apie save ir savo partnerį, jei jūsų santykiai staiga peržengtų visas ribas. Apskritai mėnuo jums palankus, jaučiatės reikalingi ir mylimi.

Ožiaragis (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Jūsų dėmesį patrauks įžymios, gerai žinomos asmenybės, todėl gali būti, kad kai kurie dalykiniai santykiai peraugs į meilės romaną. Asmeninėje sferoje jaučiamas didelis tikrumo poreikis, tačiau kartais esate linkę eiti į priekį ir išgąsdinti mylimą žmogų ar potencialų partnerį. Šį mėnesį Marsas ir Venera juda per jūsų ženklą, todėl sėkmė yra jūsų pusėje, tik neskubėkite ir būkite atsargūs su savo norais. Vasaris – vienas geriausių 2022 m. mėnesių visose gyvenimo srityse. Todėl pasistenkite tinkamai paskirstyti išteklius, kad aprėptumėte visas sritis ir pasiektumėte geriausių rezultatų.

Vandenis (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Kartais jus aplanko liūdesys ir prisiminimai iš praeities. Dėl to, užuot efektyviai leidę laiką, esate linkę mintyse kartoti tą pačią situaciją ir dėl kažko kaltinti save. Dėl to atsiranda daug nervinės įtampos ir žema savivertė. Iš šios būsenos nelengva ištrūkti, bet tai įmanoma: kuo daugiau laisvės ir mažiau išankstinių nuostatų turite, tuo įdomesni esate. Neįprastoje situacijoje galite sutikti idealų partnerį, kuris padės jums atsikratyti niūrių minčių. Jei vasarį kažkas nesusiklostė asmeniniuose santykiuose – nesijaudinkite, kitą mėnesį aplinkybės susiklostys jūsų naudai.

Žuvys (vasario mėnesio meilės horoskopas)

Esate tarsi magnetas, traukiantis priešingos lyties atstovus. Santykiai gali būti nepastovūs, kartais sunku nuspėti, kaip klostysis situacija. Problemos pradeda pasireikšti pavydo forma, dėl kurios kyla kivirčų ir po to, kai nesugebama normaliai išreikšti savo norų. Aktualūs tampa teisėtos meilės ir santuokos klausimai, nors jie bus visiškai išspręsti ne šį mėnesį. Romantika, abipusė simpatija, partnerių pagalba pripildo kasdienį gyvenimą džiaugsmo ir gerumo. Neskubėkite daryti išvadų ir priimti galutinių sprendimų – kitą mėnesį situacija gali pasikeisti.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *