Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2023 metų horoskopas: ką vandens triušis atneš jūsų Zodiako ženklui

2023-ieji išsiskirs ramiu ir harmoningu charakteriu, nes metų šeimininkas – Vandens triušis. Tai meilus, švelnus ir pūkuotas gyvūnas. Be to, triušiai yra šeimos gyvūnai, kurie rūpinasi savo palikuoniais. Todėl pagrindinė ateinančių metų užduotis – sutelkti dėmesį į savo šeimos interesus ir dėmesį artimiesiems.

Šio simbolio globėja yra Venera. Tai prisideda prie malonių pokyčių asmeniniame gyvenime. Daugeliui ženklų šis laikotarpis bus palankus kurti šeimą ir susilaukti vaikų. Taigi, ką vandens triušis žada skirtingų ženklų atstovams 2023 metais?

2023 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

Juodojo vandens triušio metai 2023

Avinas

Avinas turėtų pradėti aktyviai plėsti savo akiratį. Jei buvo minčių pakeisti savo gyvenimą, tada tam atėjo laikas. Tai galioja absoliučiai visoms gyvenimo sferoms: karjerai, draugystei, meilei, sveikatai ar pomėgiams. Visi pokyčiai atneš palankų rezultatą, nesvarbu, kuriuo keliu eis Avinas. Tačiau yra viena sąlyga – nesustokite pusiaukelėje.

Ypatingą dėmesį ženklo atstovai turėtų skirti karjeros sričiai – 2023-ieji bus palankūs ryžtingiems žingsniams. Pavyzdžiui, įgyti papildomą išsilavinimą, kelti kvalifikaciją, pradėti dirbti prie naujo projekto ar radikalių profesinių pokyčių. Kad ir kokią kryptį Avinas pasirinktų, Vandens Triušio energija jiems padės. Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, gaus dosnius atlikto darbo vaisius. Be to, rezultatai bus įvairių formų – pinigai, naudingi ryšiai, įdomūs pasiūlymai.

Asmeniniame fronte Avinų laukia meilės atradimai ir malonūs nuoširdūs išgyvenimai. Tačiau susituokusios poros turės ištverti santykių permainingumą. Meilės ir švelnumo bangas pakeis susierzinimo ir kivirčų jausmas. Čia Avinui svarbu ne leisti viskam eiti savo vaga, o išmokti taikiai spręsti šeimos problemas. Ypač daug dėmesio šioms užduotims būtina skirti pirmąjį pusmetį – šiuo metu ženklo atstovai bus labiausiai emociškai pažeidžiami. Be to, metai žada Avinui pasipildyti šeimoje.

Jautis

Jautis 2023 metais visas savo idėjas galės atnešti į finalą ir bus patenkintas rezultatais. Be to, pasiseks ir tai, kas iš pradžių nebuvo įtraukta į planus. Ir be didelių pastangų. Jaučiai uždirbs daugiau.

Tačiau, nepaisant geros finansinės padėties, šio ženklo žmonės vis tiek neturėtų barstyti pinigų. Įskaitant nepirkti brangių pirkinių, kurių nereikia. Taip pat pageidautina vengti rizikingų investicijų ir kitų abejotinų finansinių nuotykių.

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, pirmąjį pusmetį jis bus ypač ramus. Šiuo metu net labiausiai įsitikinę vienišiai supras, kad vienatvė nėra pati geriausia mintis – ir jie pradės tikros meilės paieškas. Vienišas Jautis aktyvioje paieškoje gana greitai išspręs savo užduotį. Šeimos ženklo atstovai pirmąjį pusmetį mėgausis idile šeimoje. Šią valstybę sustiprins bendri interesai ir kelionės.

Dvyniai

Vandens Triušio metai finansinius kranus dar nieko neįtariantiems Dvyniams. Net ir tie ženklo atstovai, kurie dabar sėdi be darbo, praturtės. Pinigai jiems ateis per gimines, draugus ar net meilužius. Dvynių, užimančių aktyvią gyvenimo poziciją, laukia stabilumas ir įdomios verslo kelionės. Sėkmės pikas bus 2023 m. rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais. Gruodžio mėnesį yra tikimybė, kad Dvyniai gaus palikimą arba didelį laimėjimą.

Meilės aspektu prasmingų Dvynių laukia gana sunkus laikotarpis. Problemų kils dėl buitinių problemų. Santykiuose jie pavergs romantiką – jausis rutina ir jausmas, kad sutuoktinis nutolo. Kad neištirptumėte neigiamose emocijose, teks keisti pasaulėžiūrą ir suvokimą. Pavyzdžiui, remonto nepriimkite kaip bausmės, o pasistenkite paversti tai įdomiu žaidimu dviem, kurį galite laimėti tik būdami glaudžiai susitelkusi komanda. Toks požiūris sustiprins santykius.

Santykių neturintys Dvyniai 2023 metais turės aistringą romaną, kuris paliks malonius prisiminimus visam gyvenimui. Taip pat yra galimybė trumpalaikius santykius perkelti į kitą lygį.

Vėžiai

Ateinantys Vėžio metai atneš pamokų, kurios privers atidžiau rinktis aplinką. Ženklo atstovai pagaliau įsitikins, kad tai blogas įprotis – atverti sielą pirmam sutiktam žmogui ir išpasakoti paslaptis net artimiausiems draugams. Tokia nuvilianti išvada pasirodys tada, kai viskas atsisuks prieš juos. Finansiniuose  Vėžio reikaluose taip pat teks būti itin atsargiems. 2023 metais jų energija ir toliau trauks sukčius.

Įsimylėję ženklo atstovai laukia džiugesnių prognozių. Vieniši Vėžiai sutiks savo sielos draugą. Labai tikėtina, kad tai įvyks pavasario viduryje arba metų pabaigoje. Santykiai klostysis greitai – gali būti, kad iki Naujųjų metų daugelis Vėžių suformuos stabilią ir laimingą porą.

Ilgą laiką santykiuose esantys Vėžiai gali tikėtis naujos jausmų, emocijų bangos ir santykių stiprinimo. Vandens triušio metai palankus laikotarpis santuokai, pasitikintiems savo pasirinkimu – laikas užantspauduoti sąjungą. Ištekėjusioms ženklo atstovėms metai atneš daug romantikos ir jausmų atsinaujinimo.

Liūtas

Žvaigždės pataria Liūtui šiuos metus skirti dvasiniam augimui. Be energijos pilnatvės bus sunku pasiekti naujų aukštumų ir įgyvendinti seniai planuotus planus. Raktą į sėkmę galima rasti per meditaciją, jogą, apmąstymus ir kitas praktikas, kurios galės „įžeminti“ kūrybingus Liūtus ir atitraukti juos nuo nuolatinių lenktynių.

Karjera šiemet nelabai vystysis, gyvenime bus ramu. Todėl ženklo atstovams bus maloniau suteikti energijos tiems, kuriuos myli. Mainais jie sulauks neįtikėtinai šilto atsakymo.

Neramūs Liūtai, norintys toliau gyventi savo ritmu, turės sunkiai dirbti. Tai galioja ir darbui, ir studijoms. Priešingu atveju jūs negalėsite gauti to, ko norite.

Gyvenimo pokyčiuose 2023-ieji taip pat nėra Liūto asistentas. Drąsūs impulsai žlugs ir paliks nemalonius prisiminimus. Bet asmeniniame gyvenime viskas bus gerai. Buitiniai kivirčai ir smulkūs nesutarimai nepajėgs sugriauti tikrųjų Liūto jausmų. Santykiai klostysis sėkmingai, ypač jei ženklo atstovai daugiausia dėmesio skirs kokybei.

Vieniši Liūtai kovo-balandžio mėnesiais gali tikėtis įdomios ir net neįprastos pažinties.

Mergelė

Romantika, stabilumas, harmonija – štai ką Mergelei žada Vandens Triušio metai. Jei ženklo atstovai turi mylimąjį, tai 2023 metais jų dvasinis artumas sustiprės. Mergelių nuomonė sustiprės, tad tiek jie, tiek jų partneris bus pasirengę bet kokioje situacijoje priglausti vienas kitam petį, kaip viena komanda. Todėl apie vedybas galvojančios Mergelės turėtų nedvejoti. Tam palankiausias metas – rugsėjis-spalis.

Laisvoms Mergelėms reikia pasiruošti neplanuotam susitikimui, kurio rezultatas – malonūs romantiški santykiai. Žvaigždės ženklo atstovams pataria nebijoti naujų pažinčių, būti aktyviems ir iniciatyviems. Net lengvas flirtas, peraugęs į audringą romaną, gali tapti lemtingu susitikimu.

Taip pat nepamirškite apie šeimą ir draugus. Bendravimas su jais bus trapesnis – menkiausias šaltumas ir nedėmesingumas gali sukelti didelį kivirčą. Norint to išvengti, svarbu stengtis derinti asmeninį gyvenimą ir bendravimą su šeima.

Finansiškai sėkmingi 2023-ieji Mergelėms bus nuo balandžio iki rugsėjo. Likusį laiką geriau nepriimti rimtų sprendimų – keisti darbą, investuoti daug pinigų į projektus, skolinti pinigų ir leisti pinigus dideliems pirkiniams.

Svarstyklės

2023 metai Svarstyklėms prabėgs energingoje atmosferoje. Prie tokios dinamikos prisitaikyti galintiems ženklo atstovams pasiseks – jie susidomėję imsis iniciatyvos ir griebsis pateiktų šansų. Žvaigždės pataria investuoti į įdomius projektus, investuoti į nekilnojamąjį turtą, atidaryti banko indėlius Mėnulio užtemimo išvakarėse ir dieną.

Svarstyklėms reikia blaiviai įvertinti savo sėkmę – nerizikuoti veltui, įskaitant staigiai nekeisti darbo, net jei naujas pasiūlymas atrodo labai pelningas. Tokie pokyčiai nesuteiks pasitenkinimo, be to, gali išnykti bet koks noras augti ir tobulėti.

Vasaros pradžioje atsiras papildomas pajamų šaltinis, leisiantis sukaupti didelę sumą pinigų. Padidėjusios pajamos gali sukelti pavydą iš artimųjų rato. Todėl verčiau nesigirti pasiekimais.

Meilės reikaluose Svarstyklėms reikia būti atsargioms – žiūrėti į mylimo žmogaus veiksmus, o ne į jo žodžius. Tas pats pasakytina ir apie šio ženklo atstovus, kurie dar nesutiko savo sielos draugo. Svarbu būti atsargiems pasimatymų metu.

Skorpionas

Skorpionai 2023 metais neturės kuo pasikliauti, tik savimi. Bet tai juos tik sustiprins – įvykiai sustiprins jų intuiciją, ramybę ir gebėjimą greitai priimti teisingus sprendimus. Žvaigždės šio ženklo atstovams pataria nenuklysti, atsargiai užmegzti naujas pažintis ir tramdyti neigiamus impulsus. Darbo zona bus produktyvi, bei veržli. Kartkartėmis Skorpionams teks išspręsti nemalonias situacijas, susijusias su pinigais.

Rugsėjo-spalio mėnesiais Skorpionams patartina pailsėti nuo darbų, kad išvengtumėte perdegimo ir depresijos.

Meilės sfera nebus labai maloni. Todėl teks apsišarvuoti kantrybe – kai kur tapti švelnesniam, kai kur parodyti simpatiją partneriui. Vienišiams 2023 metai pranašauja naujas pažintis, tačiau šie trumpalaikiai romanai neperaugs į tikrus jausmus.

Šaulys

Finansinė Šaulio gerovė išliks nepakitusi, o tai nėra blogai. Pajamos bus stabilios ir leis investuoti į saviugdą. Pavyzdžiui, kuriant naują veiklos sritį. Po to šios žinios padės tobulėti karjeroje arba susirasti pelningesnį darbą. Balandžio-gegužės mėnesiais nereikėtų atidaryti indėlių, investuoti didelių sumų į verslą ir įvairias idėjas – tai gali neigiamai paveikti biudžetą.

Geriau Šauliams 2023 metais neskolinti didelių sumų net artimiems draugams ir giminaičiams. Santykiai su skolininku gali pablogėti.

Meilės santykiuose bus ramu. Jūsų noras išsišokti gali sukelti kivirčus ir net išsiskyrimą. Todėl neturėtumėte priimti impulsyvių sprendimų. Vienišiems Šauliams metai žada daug šviesių ir aistringų romanų.

Ožiaragis

Ožiaragių santykiai su pinigais 2023 metais bus nuspėjami gerąja prasme – jų užteks išpildyti visus norus ir išsipildyti senoms svajonėms. Tokia sėkmė yra puikus ženklas panaudoti ją pelnui didinti. Ožiaragiai Vandens Triušio metais gali investuoti į nekilnojamąjį turtą, atidaryti indėlius ir investuoti į projektus.

Pavasaris tinkamas profesinės veiklos stiprinimui – galite imtis papildomo projekto pagrindiniame darbe arba susitarti bendradarbiauti kitoje srityje. Gali būti, kad naujoji sritis bus tokia įdomi, kad iki metų pabaigos Ožiaragiai keis darbą.

Šeimos santykiuose Ožiaragiai turės kivirčų. Metų pradžioje partneris dažnai kels negatyvą ir supyks. Norėdami išsaugoti santykius, turėsite išnaudoti visą savitvardą ir išmokti ramiai reaguoti į subjektyvią mylimo žmogaus nuomonę.

Vasario-kovo mėnesiais ženklo šeimos atstovams žvaigždės pataria leistis į tolimą kelionę – be draugų ir artimųjų. Tokia kelionė labai sustiprins santykius. Laisvieji Ožiaragiai rugpjūčio pabaigoje gali tikėtis malonios pažinties. Greičiausiai susitikimas vyks kur nors gamtoje.

Vandenis

Vandens Triušis Vandeniams atneš ryškių įvykių, pažinčių ir neįtikėtinų kelionių bei finansinės gerovės. Bus geros perspektyvos užsidirbti darbe. Biudžetą pasididinti galės Vandeniai, kurie nebijos sunkių užduočių ir veiklos. Socialinis ratas 2023 metais pasipildys naujomis įdomiomis pažintimis.

Sausį patariama pasiruošti nemaloniam santykių posūkiui – gali kilti abejonių dėl partnerio ištikimybės ir norėsis tai pasitikrinti. Išsiaiškinus tiesą, kils didelis konfliktas. Sąžiningas pokalbis be tarpininkų padės išvengti rūpesčių ir skandalų. Vienišas Vandenis gegužę sutiks naują pažįstamą, į jį reikėtų žiūrėti kaip į potencialų partnerį.

Žuvis

Apskritai Žuvims bus palankūs metai. Tačiau mažos bėdos vis tiek gadina bendrą vaizdą. Norėdami šias problemas sumažinti, turite sutelkti dėmesį į būsimus dalykus ir daryti juos iš karto, o ne laukti geresnių laikų. Kovo mėnesį Žuvys verslo aplinkoje gali sutikti žmogų, kuriuo kažkada buvo nusivylę. Tokiu atveju turite suteikti jam antrą šansą. Greičiausiai tai sukels netikėtai malonių rezultatų.

Pajamos bus reguliarios ir didelės – daugiau nei dabar. Žuvys, kurioms pavyksta gerokai pagerinti finansinę naudą, negali atsipalaiduoti – daug svarbiau susikoncentruoti į sėkmės įtvirtinimą.

Metų pradžia santykiuose esančioms Žuvims bus nelengva, tačiau mylimas žmogus padės susitvarkyti su visomis problemomis – tereikia pasitikėti ir stengtis susitvarkyti su nerimu. Vienišoms Žuvims spalį žvaigždės pataria imtis mėgstamo pomėgio, tai paskatins pažintį ir suartėjimą su seniai tarp draugų buvusiu žmogumi.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai