Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2023 m. rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 3 d.


Finansinis horoskopas savaitei visiems zodiako ženklams

Vieniems Zodiako ženklams ši savaitė bus itin sėkminga finansiniu požiūriu, o kiti turėtų būti atsargesni ir saugotis sukčiavimo.

AVINAS

Šią savaitę gausite malonią premiją arba pasiūlymą dėl papildomo darbo, kuris atneš papildomų pajamų. Tačiau neskubėkite investuoti į abejotinus projektus.

JAUTIS

Ši savaitė palanki planuoti ilgalaikius finansinius tikslus. Jūsų pastangos pradės duoti vaisių. Tačiau artimiausiomis dienomis venkite didelių išlaidų prabangai.

DVYNIAI

Per bendrus projektus ar ryšius galite rasti naują pajamų šaltinį. Šią savaitę venkite skolintis pinigų iš draugų ar šeimos narių. Išlaikykite finansinę drausmę.

VĖŽYS

Galite sulaukti netikėtos dovanos ar atlygio už ankstesnes pastangas. Pasistenkite vengti didelių išlaidų dėl emocinių impulsų. Atsargiau elkitės su finansiniais įsipareigojimais.

LIŪTAS

Ši savaitė palanki planuoti investicijas į asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Venkite prieštaringų finansinių sprendimų. Gerai pagalvokite prieš investuodami dideles sumas.

MERGELĖ

Pasitelkę turimus įgūdžius ir talentus rasite naujų pajamų šaltinių. Nepamirškite stebėti savo finansų, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė palanki finansinėms deryboms ir bendradarbiavimo galimybių paieškoms. Neskolinkite pinigų neįforminę sąlygų dokumentais. Saugokitės finansinių sukčiavimų.

SKORPIONAS

Už profesines pastangas sulauksite pripažinimo, o tai galiausiai turės įtakos jūsų finansams. Nerizikuokite su didelėmis pinigų sumomis. Būkite atsargūs kalbėdami apie finansus su kitais žmonėmis.

ŠAULYS

Šią savaitę finansinę naudą gali atnešti studijos ar kelionės. Nevykdykite didelių pirkinių impulsyviai. Pagalvokite apie ilgalaikes pasekmes.

OŽIARAGIS

Gali rasti naujų pajamų šaltinių per bendras įmones ar investicijas. Saugokitės paskolų ir kreditų su didelėmis palūkanomis. Būkite atidesni dėl savo skolų.

VANDENIS

Ši savaitė palanki planuoti ilgalaikius finansinius tikslus ir investuoti į asmeninį tobulėjimą. Tačiau nepasitikėkite finansiniais pažadais be išsamios analizės.

ŽUVYS

Dėl kūrybinių pastangų ar naujų projektų jūsų laukia padidėjusios pajamos. Stenkitės vengti rizikingų investicijų. Būkite atidūs detalėms finansiniuose sandoriuose.

Išeiti iš AMP versijos