Horoskopas 2021 metams visiems zodiako ženklams


12 zodiako zenklu

12 zodiako ženklų

Horoskopas 2021 metams (12 zodiako ženklų)

Pateikiame visų 12 zodiako ženklų horoskopą 2021 metams. Šis horoskopas 2021 metams sudarytas remiantis astrologinėmis prognozėmis, žvaigždžių išsidėstymu ir kitais aspektais.

AVINAS

(03 21–04 20)

2021-ųjų metų sausio mėnesį Avinui reikia stengtis išlikti savimi, nes kitų mėgdžiojimas gali tapti pagrindine nesėkmių darbe priežastimi.

Patartina demonstruoti viršininkams bei kolegoms savo energingumą ir atkaklumą, dėti visas pastangas, kad būtų užbaigti anksčiau pradėti projektai. Be įtakingo draugų palaikymo jis neišsivers, bet dabar ne laikas drovėtis prašyti pagalbos.

Namuose Avinui reikia viską paimti į savo rankas – pasirūpinti artimaisiais, išspręsti pinigines problemas, kurios gali kilti dėl mylimo žmogaus kaltės. Jam tenkantys iššūkiai iš pradžių atrodys neįveikiami, bet Avinas sugebės puikiai su jais susidoroti ir dėl to patirs moralinį pasitenkinimą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis 2021-ųjų sausio mėnesį turi būti santūrus – nepatartina niekam pasakoti apie savo problemas ir dalytis asmenine informacija. Ypač atsargiam reikia būti bendraujant su menkai pažįstamais žmonėmis, nes asmeninių planų atskleidimas smarkiai pakenks jam ateityje.

Mėnesio pradžioje Jaučio laukia malonus siurprizas, kuris kardinaliai pakeis jo gyvenimą į gerąją pusę. Didelė tikimybė, kad jis persikraustys arba pereis į perspektyvesnę ir geriau apmokamą darbo vietą.

Pirmąjį 2021-ųjų metų mėnesį Jautis netikėtai įsipainios į meilės istoriją, kuri kils darbe. Teks įrodinėti antrajai pusei savo nekaltumą.

Jaučiui patartina peržiūrėti savo dienos režimą. Reikia surasti laiko poilsiui. Jeigu profesija susijusi su fiziniu darbu, tai poilsis turi būti intelektualus, ir atvirkščiai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pirmąjį 2021-ųjų metų mėnesį Dvyniams reikės dirbti visu pajėgumu ir būtinai užbaigti pradėtą svarbų projektą. Jeigu jie to nepadarys, tai liūdnų pasekmių išvengti nepavyks. Dėl to jiems grės nemaži finansiniai nuostoliai, valdžios bei bendradarbių nusivylimas ir senų verslo partnerių nepasitikėjimas.

Asmeniniame gyvenime taip pat nebus viskas sklandu. Galimas nusivylimas mylimu žmogumi ir išsiskyrimas. Šeimą turinčių šio Zodiako ženklo atstovų laukia problemos, susijusios su vaikais. Kad jas išspręstų, teks paaukoti nemažai pinigų, kurių Dvyniams dabar ir šiaip trūksta. Teks kreiptis pagalbos į giminaičius.

Sausio mėnesį Dvyniams reikia būti ypatingai dėmesingiems savo sveikatai, saugotis infekcijų ir stengtis stiprinti imuninę sistemą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Sausio mėnesį Vėžys bus pozityviai nusiteikęs. Jis turės progų pasilinksminti ir gyventi savo malonumui. 2021-ųjų pradžioje jo laukia daug malonių siurprizų ir netikėtų dovanų.

Darbe Vėžiui gali būti pasiūlytos naujos pareigos. Prieš atsakant į tokį pasiūlymą, reikia labai gerai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“, nes žadėtos perspektyvos gali pasirodyti iliuzinėmis. Sausio mėnesį Vėžys gali gauti papildomų pinigų. Rekomenduojama neskubėti iškart išleisti visos sumos.

2021-ųjų metų pradžioje Vėžio laukia didelė meilė. Vieniši šio ženklo atstovai sutiks sau artimą žmogų, o susituokusieji gaus iš savo antrosios pusės puikią dovaną, kuri patvirtins, kad jei yra mylimi. Sutuoktiniams patartina stengtis nesipykti su savo vaikais, nes bus labai lengva prarasti jų pasitikėjimą.

Vėžiui reikės saugotis infekcijų. Kitos sveikatos problemos jam negresia.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pirmąjį 2021-ųjų metų mėnesį Liūtas paaukos sau – susirūpins savo sveikata, peržiūrės savo dienotvarkę, mitybą ir net skirs daug dėmesio savo įvaizdžiui. Jo finansinė padėtis bus palanki tokioms išlaidoms. Metų pradžioje jis gaus papildomų pinigų iš netikėto šaltinio.

Naujas Liūto įvaizdis teigiamai paveiks ne tik jo santykius su priešinga lytimi, bet ir darbą. Vadovai gali pasiūlyti jam vadovaujantį postą. Atsisakyti neverta – didelis krūvis ir atsakomybė skatins siekti dar daugiau.

Liūtui patartina pamiršti abejones bei drovumą ir žengti pirmą žingsnį naujos pažinties link. Užsimegs jausmingi santykiai, kurie bus vainikuoti vestuvėmis. Susituokusių šio ženklo atstovų laukia šeimos padidėjimas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2021-ųjų metų sausį Mergelei reikia kuo daugiau juoktis ir optimistiškai žvelgti į pasaulį, nes jos perdėtas rimtumas atstumia aplinkinius. Būtent dėl šios priežasties ji vis patiria nemalonumų. Mergelei nesiseka palaikyti draugiškų ryšių su kolegomis ir romantiškų santykių su priešingos lyties atstovais.

Profesinėje srityje Mergelei seksis: savo darbe ji pasilypės aukščiau karjeros laiptais arba jai bus pasiūlytas geriau apmokamas darbas kitoje įmonėje. Neverta iškart sutikt, geriau pasitarti su savo šeima, nes naujos pareigos gali atimti laisvalaikį, kurį ji paprastai praleisdavo su savo artimaisiais.

Sausio mėnesį gali įvykti didelis konfliktas su senu draugu dėl nesutarimų gyvenimo vertybių klausimais. Patartina susivaldyti ir pasistengti nuslopinti konfliktą. Jeigu to nepadarys, Mergelė dar ilgai graušis. O jai būtina saugoti savo psichinę sveikatą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2021-ųjų metų sausis Svarstyklėms bus gerų permainų mėnuo. Darbe jos pasirodys kaip tikros profesionalės, ir vadovai tai pastebės. Mėnesio pabaigoje už gerą darbą jos sulauks malonaus įvertinimo. Galimi nesutarimai su kolegomis, bet Svarstyklėms įgimtas taktas ir santūrumas neleis išsiplėtoti skandalui.

Šeimos santykiuose viešpataus santarvė ir supratimas. Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams pasitaikys galimybė sutikti žmogų, su kuriuo juos susies panaši pasaulėžiūra ir gyvenimo vertybės. Nemaža tikimybė, kad toks ryšys peraugs į didelę ir nuoširdžią meilę.

Sausio mėnesį Svarstyklės gali susidurti su laikinais finansiniais sunkumais, kuriuos galės įveikti tik su gerų draugų pagalba.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pirmąjį 2021-ųjų metų mėnesį Skorpionas pasijus per daug pasitikintis savimi. Tokia jo arogancija neigiamai paveiks santykius su aplinkiniais. Kad išvengtų problemų su artimais žmonėmis, kolegomis ir vadovais, jam tiesiog būtina pažaboti savo emocijas ir nebesielgti kaip tikram egoistui.

Sausio mėnesį Skorpionas bus pernelyg pasinėręs į savo asmeninio gyvenimo rūpesčius ir jausmus. Mat jo laukia fatališkas susitikimas ir emocijų audros, todėl neturės laiko spręsti darbiniams klausimams. Tai gali neigiamai atsiliepti jo finansinei padėčiai.

Sausis Skorpionui – tinkamas laikas pagalvoti apie savo sveikatą. Patariama pasirūpinti vitaminais, pereiti prie sveikos mitybos, daugiau laiko praleisti gryname ore ir visaip stiprinti imuninę sistemą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Visą 2021-ųjų sausį Šaulys stengsis suvaldyti ir nuslėpti savo emocijas, tačiau jam patartina to nedaryti. Aplinkiniai yra įpratę žinoti, kad Šaulys bet kokiomis aplinkybėmis susitvardys ir nepratrūks, todėl liovėsi skaitytis su jo nuotaikomis, tuo pačiu ir su jo nuomone.

Atėjo laikas išlieti savo pyktį ir nepasitenkinimą, nesibaiminant sugadinti santykių nei su artimaisiais, nei su viršininkais. Juo labiau kad darbe šio Zodiako ženklo laukia ne pats geriausias periodas. Teks padėti daug pastangų, kad pasiektų pageidaujamų rezultatų.

Asmeniniai santykiai taip pat klostysis ne lengvai – artimieji, įpratę prie to, kad Šaulys jų visada klauso ir nuolaidžiauja, iškart įsižeis, kai jis atsisakys jiems padėti, bet paskui vis tiek peržiūrės savo elgesį.

Pirmąjį metų mėnesį Šauliui reikėtų kruopščiai saugotis infekcijų ir stiprinti savo imunitetą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

2021-ųjų sausis Ožiaragiui bus palankus periodas asmeniniams santykiams sureguliuoti. Vienišiai turės šansą sutikti neįsipareigojusį asmenį, tinkamą į porą, todėl galės ryžtis sukurti šeimą. O susituokę šio Zodiako ženklo atstovai jausis laimingi su savo antrąja puse ir mielai skirs jai visą savo laisvą laiką, kas dar labiau sustiprins jų santykius.

Profesinėje srityje Ožiaragio laukia tam tikri nusivylimai. Užtat jis pagerins savo santykius su kolegomis ir su kai kuriais iš jų taps net gerais draugais. Būtent su pastaraisiais jis nuspręs pradėti bendrą verslą ar projektą, kuris ateityje duos gerą pelną.

Metų pradžioje Ožiaragiui patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, vengti skersvėjų ir kontaktų su sergančiais žmonėmis, tausoti savo virškinimo sistemą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

2021-ųjų metų pradžioje Vandeniui būtina susimąstyti apie savo poilsį. Jam reikia nuspręsti, kaip pakeisti aplinką ir kur praleisti atostogas, kitaip psichinės būklės problemų nepavyks išvengti. Nuolatinis stresas, nerimas ir perdegimas gali jį rimtai susargdinti.

Kad jo jėgos baigia išsekti, parodys ir sumažėjęs produktyvumas. Nebekils jokių kūrybinių idėjų, kurių paprastai būdavo pilna Vandenio galva. Taip pat bus pastebima jo apatija viskam, kas anksčiau taip džiugino ir skatino pergalėms.

Šiam Zodiako ženklui sausio mėnesį rekomenduojama kuo daugiau laiko praleisti su šeima ir palaikyti ryšius su draugais.

Vandeniui geriau neatidėlioti poilsio. Jeigu nėra finansinių galimybių įdomioms atostogoms, tai reikia bent savaitgalį praleisti kur nors miške ar sodyboje, kad galėtų atitrūkti nuo savo rūpesčių ir kasdienio ritmo. Buvimas gamtoje padės jam atgauti fizines jėgas ir atstatyti dvasinę pusiausvyrą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pirmąjį 2021-ųjų metų mėnesį Žuvys galės sau leisti patinginiauti ir būti apsnūdusios. Bet tai niekaip neatsilieps jų finansinei padėčiai. Veikiau priešingai, po tokio poilsio jos pasijus kupinos energijos ir bus pasirengusios tiesiog kalnus nuversti.

Versle įsivyraus sąstingis, tačiau tai bus laikinas reiškinys. Labai greitai viskas sugrįš į normalias vėžes. Samdomiems darbuotojams taip pat nerimauti neverta – atlyginimas jiems bus mokamas laiku. Žuvys net gaus papildomą pinigų sumą, tai galės būti premija ar netikėtos vienkartinės pajamos.

Sausio mėnesį Žuvims patartina kuo daugiau dėmesio skirti artimiesiems, taip pat susisiekti su giminėmis – parašyti jiems ar paskambinti, jei nebus galimybės aplankyti. Iš jų sužinota naujiena smarkiai pradžiugins Žuvis, o sustiprinti asmeniniai ryšiai joms labai pravers ateityje.

Jeigu Žuvys sugebės apsisaugoti nuo infekcijų, kitos sveikatos problemos joms sausio mėnesį negresia.

Sužinok daugiau apie savo zodiako žėnklą


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos