Jų širdys nuolat plyšta: įvardijami keturi Zodiako ženklai, kurie dažniausiai kenčia nuo nelaimingos meilės

Nelaiminga meilė

Meilė – nuostabus jausmas, galintis žmogui suteikti sparnus, suteikti tikrą laimę ir motyvuoti užkariauti naujas aukštumas. Bet kai nėra abipusės simpatijos, tada viskas yra visiškai kitaip. Astrologų teigimu, nuo nelaimingos meilės labiausiai kenčia keturi Zodiako ženklai. Kas jie?

Turinys

Jautis

Šio Zodiako ženklo žmonės labai greitai įsimyli, dažnai juos traukia tie, kurie jau palaiko santykius. Jautis esant jausmų antplūdžiui “nepamato” žmogaus ir į viską žiūri per “rožinius akinius”. Tai baigiasi skausmingomis kančiomis ir išsiskyrimu.

Vėžys

Vėžiai dažnai painioja draugystę su meile – prisiriša prie artimųjų ir kenčia nuo nelaimingų jausmų. Šio ženklo žmonės labai jautrūs, viską ima į širdį ir gali susirgti depresija net dėl ​​smulkmenų. Jie turi išsiaiškinti, ko iš tikrųjų nori gyvenime ir kas jiems iš tikro yra brangus.

Šaulys

Šauliai bijo vienatvės, todėl neranda geresnės išeities, kaip šokti stačia galva į sūkurį. Po šiuo ženklu gimę žmonės greitai įsimyli arba bent jau įtikina save, kad yra įsimylėję. Jie dėl savo antrosios pusės pasiruošę viskam, tačiau dažnai susiduria su abejingumu. Šauliai kenčia nuo to, kad laiko save nevertais tikros meilės.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo žmonės nuolat sklando sapnuose, kurie labai nutolę nuo realybės. Jei jie yra įsimylėję, jie yra pasirengę pateisinti visus savo partnerio veiksmus ir užmerkti akis prieš įžeidimus. Tačiau Vandeniai dėl to dažnai lieka be nieko: jų nupiešta pasaka sugriaunama po pirmųjų santykių problemų. Jie turi išmokti priimti žmones tokius, kokie jie yra, ir rasti kompromisus.

Išeiti iš mobilios versijos