Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kurie Zodiako ženklai niekada neatleis įžeidimo?

Geriau neįsižeiskite šių Zodiako ženklų, nes niekada nesulauksite nuoširdaus atleidimo, jie tai primins visą gyvenimą.

Vandenis

Vandeniai turi galingą intelektą, šie ženklai niekada negailės laiko nelojaliems žmonėms. Jei net netyčia įskaudinsite Vandenio jausmus, jis greičiau nuo jūsų nutols, nei atleis. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad Vandeniai yra labai jautrūs, o psichologinės žaizdos pasilieka ilgam. Kartais laikas užgydo žaizdas. Tačiau jei įžeisite juos antrą kartą, galite tikėtis, kad jie išeis amžiams.

Avinas

Avinas ilgai bus įsižeidęs, net jei jis buvo įsižeistas ne asmeniškai, o jų draugai ar artimieji. Avinas ilgai negalės jums atleisti, o gal ir visai, jei įžeisite šio Zodiako ženklo mylimą žmogų.

Jei įskaudinsite paties Avino jausmus, jis tuoj pat eis į gynybą. Todėl greičiausiai turėsite įdėti daug pastangų, kad įrodytumėte, jog pasimokėte iš savo klaidos ir niekada neleisite, kad tai pasikartotų. Šios tendencijos kyla dėl ugnies ženklo jautraus ego ir kovinės dvasios. Juk tai Zodiako kariai – ir jie pasiruošę palaikyti kivirčą ar pyktį tiek, kiek jiems atrodo tinkama.

Jautis

Jautis yra zodiako ženklas, kuris gana ramiai leidžiasi į kivirčą ir moka argumentuoti savo nuomonę. Tačiau jie labai užsispyrę, kol oponentas iki galo nepripažins savo kaltės ir milijono kartų neatsiprašys Jaučio, tol neatleis. Nors gyvenime jie turi gana paklusnų charakterį, tai niekada nepasireiškia kivirčo metu – šis ženklas nemoka greitai atleisti.

Jautis – ramus ženklas, nemėgstantis trukdyti kitiems, todėl emocijas laiko viduje, nors širdyje siautėja nepasitenkinimas. Jų budrumas akimirksniu padidėja, kai juos įžeidžia ar apgauna, tačiau jie neatskleis to viešai. Kai tik Jautis pajus, kad jį įžeidė, jūs greitai pereisite iš jo vidinio bendravimo rato į išorinį – arba paliksite jį visai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *