Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Rugpjūčio antroji pusė šiems trims Zodiako ženklams atneš bėdų ir rūpesčių

2022 m. rugpjūčio mėnesio horoskopas rodo, kad vasaros pabaiga daugeliui Zodiako žvaigždyno atstovų bus sudėtingas laikotarpis. Kai kurių laukia tikri išbandymai ir rūpesčiai. Kas jie tokie?

Gali būti streso akimirkų, gyvenimo sukrėtimų, staigių rutinos ir įpročių pokyčių. Kai kuriems teks persvarstyti savo tikslus ir ištaisyti savo klaidas.

Jautis

Rugpjūtį Jaučio profesinė sėkmė gali sukelti aplinkinių pavydą. Nuo mėnesio vidurio pradės augti įtampa, o kolegos gali sąmoningai bandyti sužlugdyti projektą ar sutrukdyti planams. Jaučiams bus sunku įgyvendinti viską, kas suplanuota, o kai kuriuos tikslus teks atidėti. Visi šie įvykiai gali sutrikdyti ne tik profesinius, bet ir asmeninius planus.

Tačiau nuo rugpjūčio 24 d.  Uranas padės pakeisti padėtį. Atsiras vadovų ir artimųjų parama, kuri taps atrama sunkiomis dienomis.

Vėžys

Rugpjūčio viduryje Vėžius paveiks Marsas ir Venera. Tai gali sukelti meilės blyksnius. Norėsite viską mesti, kad būtumėte arčiau meilės objekto. Vėžiai gali pakeisti gyvenamąją vietą, darbą ir net šalį.

Antroje mėnesio pusėje Vėžiai galės sukurti sąjungą, apie kurią svajojo daugelį metų. Šie santykiai pripildys laimės ir suteiks paramos.

Žuvys

Netikėtos naujienos Žuvų gyvenime gali sutrikdyti įprastą ritmą ir sugriauti planus. Gerai suplanuotas atostogas teks baigti anksčiau, o dirbti po atostogų bus sunkiau nei prieš jas.

Iki rugpjūčio 27 d. bus susierzinimo protrūkių, gali būti sulėtėjimų, vėlavimų ir finansų sutrikimų. Tačiau reikia susitelkti į svarbiausius dalykus ir paprašyti draugų pagalbos – ir visi rūpesčiai ims trauktis.

Mėnesio pabaigoje Žuvys galės atsipalaiduoti su šeima ar mylimu žmogumi ir atsigriebti už tai, ką anksčiau teko atidėti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *