Rugsėjo mėnesio horoskopas visiems 12 Zodiako ženklams

Rugsėjo mėnesio horoskopas 2022

Rudenį pasitinkame su permainų laukimu. 2022 m. rugsėjo mėn. planetų įtaka prisideda prie procesų lėtėjimo visose gyvenimo srityse. Pasyvumas pasireikš visur, o bandymai viską paspartinti sukels dar didesnį sąstingį. Astrologai parengė horoskopus kiekvienam Zodiako ženklui. Visos aukštesnės (Uranas, Neptūnas, Plutonas) ir socialinės planetos (Jupiteris ir Saturnas) yra retrogradinio judėjimo fazėje, o nuo rugsėjo 10 dienos retrogradiniu taps ir Merkurijus.

Ką mums žada rugsėjo mėnuo? Horoskopas visiems Zodiako ženklams

Rugsėjo mėnesio horoskopas Avinui

Bet kokie profesiniai klausimai, kurių bus labai daug, turi būti išspręsti pirmoje mėnesio dekadoje. Likusį laiką viskas vyks ne taip greitai, kaip norėtume, tačiau nereikėtų skubinti laiko – viskas įvyks tada, kai to reikės. Gerą rezultatą duos kosmetinės – ypač jauninančios – procedūros, taip pat poilsis: net jei jis trumpalaikis, leis atstatyti jėgas.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Jaučiui

Mėnuo bus ypač sėkmingas tiems, kurių profesija susijusi su kūryba: naujovės, kurias jie naudoja savo darbe, leis pasiekti netikėtų ir neįtikėtinų rezultatų. Susitikimas su senu draugu, be malonių prisiminimų, gali atnešti ir naudos – šis žmogus, būdamas gana įtakingas, padės susirasti gerą darbą su atitinkamu – dosniu – atlyginimu.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Dvyniams

Sėkmė profesinėje veikloje atneš pradėtus, bet neribotam laikui atidėtus profesinius projektus: grįžus prie jų dabar, bus galima greitai ir efektyviai užbaigti su jais susijusius darbus. Beje, tai atsilieps ir santykiams, kurie buvo laikinai pristabdyti – dabar jie ne tik įgis naujos energijos ir spalvų, bet, galbūt, persikels į naują – dar malonesnį – lygmenį.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Vėžiams

Šį mėnesį laukite svarbių dokumentų įforminimo – svarbių susitarimų pasirašymas, sutarčių sudarymas, svarbus susirašinėjimas. Romantiškos žinutės pripildys gyvenimą optimizmo ir džiaugsmo. Vaikai gali būti neramumų priežastimi, bet, laimei, dažniausiai emocijos bus teigiamo pobūdžio.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Liūtams

Šis mėnuo dovanų metas. Profesiniai reikalai vargu ar klostysis gerai, todėl nereikėtų kurti Napoleono planų – laisvą laiką geriau išnaudoti poilsiui. Apskritai ruduo jums žada būti kupinas meilės ir džiaugsmo.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Mergelėms

Ginčai su viršininkais neturės įtakos profesinei veiklai, todėl priešingos lyties akyse reikia panaudoti žavesį ir magnetizmą, kurį šiuo metu suteiks žvaigždės – šios savybės padės išspręsti bet kokias problemas. Bet kokius – net ir asmeninio gyvenimo klausimus patartina spręsti užtikrintai, atkakliai, be abejonių ir dvejonių.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Svarstyklėms

Puikus metas apibendrinti tarpinius šių metų rezultatus: kaip žinia, vištos skaičiuojamos rudenį, tad tam atėjo laikas. Bus galima ne tik pasidžiaugti sėkme ir nustatyti, kokios klaidos buvo padarytos per praėjusį laikotarpį, bet kartu iš jų daryti išvadas – kad ateityje nieko panašaus nepasikartotų. Didelė tikimybė keliauti – tiek atostogauti, tiek į kitą šalį nuolat gyventi.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Skorpionams

Santykiai išryškės – tiek su draugais, tiek su artimaisiais arba tais, kurie artimiausiu metu gali tokiais tapti. Tiesa, jausmai pasirodys savotiški – mylimas žmogus gali nustatyti atstumą, tačiau tai turi būti laikoma savaime suprantamu dalyku.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Šauliams

Profesinėje srityje viskas klostysis tiesiog puikiai: šio Zodiako ženklo atstovų darbas pagaliau bus įvertintas – tiek morališkai, tiek materialiai. Tai ypač palies tuos, kurių profesija tiesiogiai susijusi su kūryba.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Ožiaragiams

Bet kokie projektai, vienaip ar kitaip susiję su užsienio valstybėmis bus sėkmingi. Tiesa, teks paskubėti – devyniasdešimt procentų visų darbų turi būti baigti per pirmą mėnesio dekadą, vėliau įdėtų pastangų rezultatas bus priešingas nei norima. Taip pat didelė tikimybė, kad teks grįžti prie senų problemų sprendimo.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Vandeniams

Tai metas, kai šio Zodiako ženklo atstovams pasiseks ne tik pinigais, bet ir meile: žavesys ir patrauklumas priešingai lyčiai padarys juos tikrai nenugalimus kitų akyse. Šiuo metu atlikti veiksmai tiesiogiai paveiks ateitį, todėl patartina nedaryti apgailėtinų klaidų, dėl kurių vėliau teks gailėtis.

Rugsėjo mėnesio horoskopas Žuvims

Ženklo atstovai jausis tikrais likimo parankiniais ir žvaigždėmis – jiems viskas bus vienodai lengva tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Tačiau jei pirmoji mėnesio pusė turėtų būti skirta naujų, ambicingų projektų įgyvendinimui, tai antroji pusė bus paženklinta rutinos ir, tiesą pasakius, monotonišku darbu, kurį vis dėlto būtina padaryti.

Dalintis:
Exit mobile version