Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Santykiai gali virsti pragaru: moterims geriau laikytis atokiau nuo šių Zodiako ženklų

Vyrai, gimę po šiais ženklais, turi labai sudėtingą charakterį. Ekspertai įvardijo 5 Zodiako ženklus, kurių turėtumėte kiek įmanoma vengti.

Turinys

Avinas

Charizmatiški Avinų vyrai yra labai populiarūs tarp dailiosios lyties atstovių. Tačiau artimiau susipažinus paaiškėja, kad jie yra per daug užsispyrę gyventi su kuo nors poroje. Jiems nėra teisingos nuomonės, išskyrus jų pačių. Įtikinti, kad suklydo, beveik neįmanoma.

Dvyniai

Santykiai su oro ženklo atstovais taip pat gali sukelti konfliktus. Dvyniai negali ilgai palaikyti santykių su ta pačia moterimi. Todėl jie arba užmegs romaną pašonėje, arba vieną ne tokią gražią dieną atsisveikins su savo aistra ir leisis ieškoti naujų romantiškų nuotykių.

Svarstyklės

Vyrams, gimusiems po Svarstyklių oro ženklu, kyla daug abejonių. Jų nuomonė tam tikrais klausimais nuolat svyruos, kaip laikrodžio švytuoklė. Šio ženklo išrinktasis turės savarankiškai priimti sprendimus ir spręsti iškilusias problemas.

Šaulys

Šio ugnies ženklo atstovai itin kaprizingi ir reiklūs. Vyrams, gimusiems po šiuo žvaigždynu, patinka, kai jų partnerė jiems paklūsta visame kame ir tenkina jų užgaidas. Jei išrinktoji nesiruošia vienu metu atlikti šeimininkės-virėjos-padavėjos-valytojos vaidmenų, ji neturėtų būti su Šauliu.

Ožiaragis

Ožiaragiui darbas visada bus pirmoje vietoje. Vestuvių metinių dieną ar bet kurią kitą svarbią datą, šio ženklo atstovai vargu ar bus šalia, nes spręs rimtus darbo klausimus. Jei moteris nusprendžia susieti savo gyvenimą su Ožiaragiu, ji turi būti pasirengusi nuolatiniam jo nebuvimui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai