Trys Zodiako ženklai liepą gali susidurti su artimųjų išdavyste – astrologai


Artimų žmonių išdavystė

Liepa daugeliui Zodiako ženklų bus dviprasmiškas mėnuo. Vieniems labai seksis ir jie galės įgyvendinti savo planus, o kiti susidurs su artimųjų išdavyste.

Žuvys

Žuvys gali tapti mylimo žmogaus apgaulės auka. Galite sužinoti labai nemalonios informacijos, susijusios su jų praeitimi. Greičiausiai jūsų antroji pusė nuo jūsų slėpė dalykus, kuriuos turėjote žinoti bent jau dėl bendro situacijos supratimo. Liepos mėnesį jau bus atskleistos visos kortos. Nauja informacija jums padarys įspūdį, ji gali skaudžiai įskaudinti. Vargu ar norėsite toliau bendrauti su šiuo žmogumi.

Šaulys

Šauliai yra labai karšto būdo žmonės, kurie pykčio priepuolio metu gali pasakyti daug nereikalingų dalykų apie žmones. Liepos mėnesį jiems teks sumokėti už savo liežuvį. Gali susidaryti situacija, kuri pastatys jus į labai nepatogią padėtį, o provokatorius bus jūsų antroji pusė. Būtent jis privers jus jaustis nepatogiai. Būsite tiesiogine prasme puolami iš visų pusių, todėl didelio skandalo išvengti nepavyks.

Mergelė

Mergelės gali susidurti su mylimo žmogaus išdavyste. Greičiausiai, patys to nesuvokdami, atsidursite meilės trikampyje. Jums atrodys, kad jūsų partneris yra labai užsiėmęs, kad turi daug darbo, tačiau iš tikrųjų jis vis tiek skiria savo laiką kažkam kitam. Tai jus skaudina, nes tai žmogus, su kuriuo svajojote sukurti šeimą. Atminkite, kad geriausia dar prieš akis, todėl nepulkite į depresiją.

Išeiti iš AMP versijos