Trys Zodiako ženklai nuolat bėga nuo atsakomybės: jais negalima pasikliauti


Kiekvienas žmogus turi turėti atsakomybės

Kiekvienas Zodiako ženklas turi išskirtines charakterio savybes – jei vieni yra labai atsakingi, tai kiti stengiasi išvengti bet kokių įsipareigojimų. Pasak astrologų, Avinui, Dvyniams ir Šauliams būdingas lengvabūdiškumas ir nerimtai į viską žiūrėjimas, o tai sukelia daug problemų.

Avinas

Avinai mėgsta būti teisūs – visa, kas nesutampa su jų vizija, ignoruojama. Šio ženklo atstovai nenori pažvelgti tiesai į akis ir bėga nuo atsakomybės. Jie nesugeba pripažinti klaidos ir jos ištaisyti net ir spaudžiami. Avinai mieliau perkelia kaltę kam nors kitam, nei objektyviai pažvelgia į situaciją.

Dvyniai

Dvyniai nebijo sunkaus darbo, tačiau juos labiausiai domina pats procesas ir rezultatai, o ne patirtis, kurią jie įgis. Šio ženklo atstovai nemėgsta pripažinti savo klaidų, o juo labiau jų taisyti. Jie dažnai duoda tuščius pažadus ir nesilaiko duoto žodžio, net suvokdami, kad tokie veiksmai gali sugadinti santykius.

Šaulys

Šauliams labai reikia laisvės ir nerūpestingumo. Jie greitai nuobodžiauja, nesvarbu, su kuo tai nesusiję – darbu ar santykiais su antrąja puse. Šio ženklo atstovai visais įmanomais būdais stengiasi išvengti atsakomybės, todėl neskuba tuoktis. Jie tikri gudrybių ir pasiteisinimų meistrai.

Išeiti iš AMP versijos