Trys Zodiako ženklai per pilnatį patirs bėdų: žlugs planai


Pilnatis liepą

Liepos 3 dienos pilnatis atsilieps trims Zodiako ženklams. Deja, bet jie rizikuoja susidurti su įvairiomis problemomis. Pasak astrologų, pavojus gresia Dvyniams, Avinams ir Vėžiams.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovams bus sunku išlikti ramiems – vienas įvykis tiesiog sugriaus jų planus ir privers kitaip pažvelgti į ateitį. Dvyniai įsižeis dėl smulkmenų ir pyks ant visų, kas tik pateks į jų akiratį. Padidės konfliktų su šeimos nariais ir kolegomis darbe rizika – net ir smulkmena gali sukelti didelį skandalą. Šio ženklo žmonės stengsis viską sutvarkyti, tačiau viskas eisis ne taip, kaip reikia: teks atšaukti suplanuotus susitikimus ir dirbti viršvalandžius.

Avinas

Avinų laukia įtempta diena, kupina nesutarimų ir ginčų. Jiems bus itin sunku rasti sąjungininkų ir apginti savo nuomonę. Šio ženklo žmonės gali sužlugdyti svarbų projektą arba praleisti terminus, dėl to užsitrauks viršininkų rūstybę. Avinas turi išmokti pripažinti savo klaidas ir padaryti teisingas išvadas. Geriausia neskubėti priimti drastiškų sprendimų, o pirmiausia atvėsti.

Vėžys

Vėžiai turėtų būti kuo atsargesni – viena klaida gali lemti ne tik finansinius nuostolius, bet ir didelį smūgį jų reputacijai. Šio ženklo atstovams reikia susitelkti ir pasistengti išspręsti problemas, kurios viena po kitos ims kristi ant jų. Deja, artimųjų ir kolegų patarimai jiems nepadės. Šią dieną taip pat nereikėtų pirkti – rizika likti be pinigų ir prekių labai didelė. Vakaras šiek tiek pralinksmins – jūsų antroji pusė gali nudžiuginti netikėta dovana arba surengti romantišką vakarienę.

Išeiti iš AMP versijos