Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Trys zodiako ženklai tiesiogine prasme pritrauks bėdų

Yra žmonių, kuriuos tiesiogine to žodžio prasme persekioja bėdos – jie patenka į avarijas, vėluoja į svarbius susitikimus, praranda pinigus ir tampa sukčių aukomis. Dvyniai, Vandenis ir Ožiaragis į bėdą gali patekti daug dažniau nei kiti.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo žmonės pasižymi dvejopu charakteriu, todėl problemos jų gyvenime yra ne atsitiktinės, o reguliarios. Dvyniai dažnai elgiasi spontaniškai, negalvodami apie pasekmes, dėl kurių patenka į bėdą. Jiems nesiseka ir finansai – norint uždirbti didelę sumą teks sunkiai dirbti.

Gimusieji po Dvynių ženklu turi platų bendravimo ratą, tačiau retai kam atveria savo sielą. Jie įtaria visus aplinkinius niekšiškumu ir taip pritraukia į save negatyvą. Jie turi išmokti atsikratyti blogų minčių ir labiau džiaugtis smulkmenomis.

Vandenis

Vandenius visą gyvenimą persekioja nesėkmės, tačiau tai daro juos stipresnius – jie nepasiduoda, o atvirkščiai, daro viską, kad pasiektų tai, ko nori. Nepaisant sunkaus kelio, jie pasiekia karjeros aukštumų ir daug uždirba. Tačiau skaudus klausimas Vandeniams yra sveikata – labiausiai kenčia nervų sistema.

Po šiuo ženklu gimę žmonės turėtų išmokti neimti į širdį visko, kas nutinka, ir labiau klausytis savo intuicijos.

Ožiaragis

Ožiaragiams visas gyvenimas yra lyg “penktadienis 13-oji”. Ir esmė ne tame, kad viskas taip blogai, o tame, kaip jie suvokia problemas. Bet kokia smulkmena jiems atrodo kaip katastrofa, ypač kai kalbama apie darbą ar finansinę sferą. Ožiaragiai įsitikinę, kad visos jų pastangos yra neveiksmingos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai