Valentino diena (Vasario 14 d.): kaip išsirinkti tinkamą dovaną pagal Zodiako ženklą

Dovanos Valentino dienai pagal Zodiako ženklą

Pradžiuginti antrąją pusę reikia kiekvieną dieną, ne tik vasario 14, per Valentino dieną. Tačiau būtent šią dieną galite surengti šventinį ir nepamirštamą vakarą įteikdami tokią dovaną, kuri pradžiugins jūsų antrąją pusę. Kokia dovana tinkamiausia pagal kiekvieną Zodiako ženklą?

Avinas

Kadangi šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta staigmenas ir nuotykius, galite surengti bendrą savaitgalio išvyką už miesto ar ten, kur dar nebuvote.

Jautis

Jautis džiaugsis bet kokia , jei ji bus įteikta nuoširdžiai. Jis bus laimingas, jei tai bus praktinė smulkmena, vakarienė ir kiti panašūs dalykai.

Dvyniai

Nepaprastiems Dvyniams Valentino dieną galima padovanoti knygą, gerą vyną, malonią programą su ir įdomų pokalbį.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai kaip niekas kitas vertina sielų giminystę ir artumą partnerių santykiuose. Todėl svarbu dovanas kurti taip, kad pabrėžtumėte mylimo žmogaus svarbą jūsų gyvenime.

Liūtas

Liūtai mėgsta brangias dovanas, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į kainą, taip pat į ypatingus mylimojo pageidavimus.

Mergelė

Ranka rašytas eilėraštis ar daina, taip pat sumontuotas vaizdo klipas apie jūsų santykius bus gera dovana Mergelėms.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai įvertins unikalaus ir elegantiško dizaino kvepalus, kosmetiką, kultūrines programas ar aksesuarus.

Skorpionas

Vakaras neįprastoje vietoje, romantiška vakarienė prabangiame restorane ar nakvynė ypatingame viešbutyje bus nuostabi dovana Skorpionui.

Šaulys

Šauliai mėgsta ekstremalias ir kutenančias emocijas. Būtent todėl juos nudžiugins neįprasta dovana – šuolis parašiutu, automobilių ar pasivažinėjimas kartingais.

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovai pirmenybę teikia tradicinėms ir praktiškoms dovanoms – patogiai piniginei, įdomiai vazai ar kitoms panašioms dovanoms.

Vandenis

Vandeniams geriau būtų padovanoti ką nors neįprasto: nauji , neįprasto dizaino , dizainerio rankinė arba piniginė.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai santykiuose vertina nuoširdumą, todėl džiaugsis su skoniu ir siela pagaminta dovana.

Išeiti iš AMP versijos