Straipsniai

Ką nuveikti kovo 8 d: 6 idėjos Moters dienos proga

Ant nosies Tarptautinė moters diena, o jūs dar nenusprendėte, kaip ją praleisti? Pateikiame net 6 idėjas ką nuveikti per šią gražią moters dieną.

kovo 8

Diena SPA

Visą dieną skirkite poilsiui ir atsipalaidavimui, pamiršite visas problemas ir mėgaukitės įvairiomis grožio procedūromis SPA centre. Numeskite naštą nuo savo pečių. Tegul Jus pamasažuoja, o po to išsimaudykite garuojančioje vonioje ar atsipalaiduokite baseine. Tiesiog pasimėgaukite!

Floristikos dirbtuvės

Kovo 8-oji yra šventė, kurios neįmanoma įsivaizduoti be gėlių. Niekas nepadovanojo gėlių puokštės? Pasigaminkite patys! Pasiimkite drauges ir eikite į floristikos dirbtuves. Išmokite naujų įgūdžių ir linksminkitės!

Fotosesija

Jums nereikia užsiregistruoti pas profesionalų fotografą, patys surenkite fotosesiją namuose: pakvieskite savo geriausią draugą, atsidarykite „Pinterest“, pasisemkite įkvėpimo ir tada pirmyn!

Pirkiniai

Tarptautinę moters dieną galite skirti moteriškiems dalykams. Nueikite apsipirkti naujų drabužių ar makiažo priemonių. Palepinkite save naujais daiktais, jūs to nusipelnėte!

Stalo žaidimų vakaras

Jei ilgą laiką nematėte draugų, paskirkite jiems šią dieną. Pamirškite apie socialinius tinklus, pakvieskite draugus pas save ir surenkite stalo žaidimų vakarą: „Mafia“, „Monopolis“, „Imaginarium“, „Cluedo“ ir t. t. Mes garantuojame, kad laikas, praleistas žaidžiant žaidimus, skries nepastebimai ir bus nepaprastai įdomus.

Kino maratonas

Spragėsiai, mėgstamiausia antklodė, kvapiosios žvakės ir šimtas milijonų televizijos laidų bei filmų, kuriuos ketinai žiūrėti, bet vis nepavykdavo dėl laiko stokos. Pirmyn, jūs turite visas 24 valandas.

Taip pat skaitykite:

 
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button