Atsakymai į klausimą „Kada…?“

Kada VMI grąžins permokas 2021?

VMI deda visas pastangas, kad gyventojai kuo greičiau gautų gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permokas. Šiame straipsnyje sužinokite kada tiksliai bus grąžintos GPM permokos 2021 metais.

Kada VMI grąžins permokas už deklaracijas?

Kada VMI grąžins permokas?

VMI gyventojų pajamų mokesčio permokas grąžina kiekvieną darbo dieną atsitiktine tvarka. Jei teisingai užpildėte deklaraciją GPM311 ir ją pateikėte iki 2021 m. gegužės 3 d., permoka bus grąžinta iki 2021 m. liepos 31 d.

VMI duomenis apie gyventojus teikia ne tik darbdaviai, bankai, bet ir kitos valstybinės institucijos, pavyzdžiui, informaciją apie ligos pašalpas, motinystės išmokas teikia „Sodra“. Tretieji šaltiniai nuolat tikslina duomenis.

Pirmiausiai pinigai pervedami tiems gyventojams, dėl kurių VMI jokios papildomos informacijos negavo. Pavyzdžiui, jeigu deklaracijas tą pačią dieną pateikė du kaimynai, tačiau vienas iš jų sirgo ir gavo ligos pašalpą, todėl VMI turi įvertinti, ar prieš tai buvę duomenys sutampa su naujais duomenimis. Dėl to pinigus pirmesnis gaus tas kaimynas, dėl kurio papildomų duomenų VMI negavo.

Kada VMI grąžins permokas, jeigu deklaraciją pateiksite po termino?

Gyventojo pajamų mokesčio (GPM) deklaraciją GPM311 pateikus arba patikslinus po termino (jeigu deklaraciją pateiksite nuo gegužės 4 d.), permoka bus grąžinta ne vėliau kaip per 90 d. nuo teisingai užpildytos deklaracijos pateikimo ar patikslinimo dienos.a

*Atkreipiame dėmesį, kad grąžintina pajamų mokesčio suma bus grąžinta tik tada, kai pateiksite / patikslinsite visas privalomas pateikti / patikslinti mokesčių deklaracijas.


Šaltinis: https://www.vmi.lt/evmi/


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: