Kaip numesti svorį?


kaip numesti svori

kaip numesti svori

Svorio dažniausiai priauginame per įvairias šventes, persivalgydami, bei nesaikingai vartojant alkoholį. Kitiems žmonėms tai yra tiesiog gyvenimo būdas – kuo daugiau valgyti, taigi turite būti sotūs ir išsipūtusiais pilvais.  Yra ne mažai būdų kaip numesti priaugusį svorį. Žemiau pateikiame tris būdus, kaip tai padaryti.

1. Atsisakykite cukraus ir krakmolo

Svarbiausia yra sumažinti cukrų ir krakmolą (angliavandenius). Tai padarę, alkio lygis sumažės ir jūs suvalgysite daug mažiau kalorijų. Nuo šiol jūsų organizmas degina angliavandenius energijai, kūnas pradeda maitintis kaupiamais riebalais.

Kitas angliavandenių deginimo procesas yra tai, kad jūsų kūne sumažinamas insulino kiekis, todėl inkstai iš jūsų kūno išskiria natrio ir vandens perteklių. Tai sumažina pūtimą ir nereikalingą vandens svorį.

Per pirmąją savaitę, jūs atsikratysite net iki 4,5 kg antsvorio!

2. Valgykite baltymus, riebalus ir daržoves

Valgant pusryčius, pietus ir vakarienę, lėkštėje turėtų būti baltymų, riebalų ir mažai angliavandenių turinčių daržovių.

Baltymų šaltiniai

Mažai angliavandenių turinčios daržovės

Nebijokite įsidėti daugiau šių daržovių į savo lėkštę, šios daržovės neturi daug kalorijų. Jų galima per dieną suvalgyti didžiulį kiekį.

Riebalų šaltiniai

Nebijokite valgyti riebalų, nes bandymas visiškai atsisakyti angliavandenių ir vartoti mažai riebalų yra garantuota nesėkme. Tiesiog prarasite norą, nusivilsite ir grįšite prie senų įpročių.

3. 3 kartus per savaitę – sportuokite

Geriausias pasirinkimas yra eiti į sporto salę 3–4 kartus per savaitę. Padarykite apšilimą ir pakelkite keletą svarmenų. Jeigu niekada nesate buvę sporto salėje, paprašykite trenerio pagalbos. Sportuodami sudeginsite daug kalorijų ir neleisite sulėtinti medžiagų apykaitos, o tai yra dažnas šalutinis svorio metimo poveikis.

Jeigu svorių kilnojimas jums nėra tinkamas pasirinkimas, užteks atlikti keletą kardio treniruočių, pavyzdžiui, vaikščioti, bėgioti, važiuoti dviračiu ar plaukti.

Parašykite, įkelkite nuotraukų į komentarus po šiuo straipsniu, kaip jums sekėsi numesti svorį.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos