Atsakymai į klausimą "Kaip...?"

Kaip sutikti Naujuosius 2021 metus?

2021-ieji – Jaučio metai. Daugelis tikimės, kad šis laikotarpis bus tikrai sėkmingas. Turbūt žinote prietarą, kuriame teigiama, kad būtent nuo Naujųjų metų sutikimo priklausys artimiausių 12 mėnesių sėkmė, todėl šiai svarbiai metų šventei būtina tinkamai pasiruošti.

Kokias dovanas dovanoti?

Jei  Naujuosius metus švęsite su savo giminaičiais ar bičiuliais, tikėtina, kad sukate galvą, kokias dovanas jiems įteikti. Jautis – labai praktiškas gyvūnas, kuris mėgsta gauti nesunkiai panaudojamas dovanas. Nors esame įpratę Naujųjų metų išvakarėse dovanoti įvairias statulėles ar kitas simbolines dovanas su ateinančių metų simboliu, tačiau sutikdami 2021-uosius atsižvelkite į metų valdovo įpročius.

Ką valgyti per Naujuosius metus?

Ateinančių metų sėkmę padeda užtikrinti ir pasirinkti valgiai, todėl tam vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Senovės Kinijoje šventinių patiekalų ruošimas turėjo ypatingai didelę reikšmę: patiekiant žuvies patiekalus tarsi pagal nutylėjimą buvo linkima sočių metų, ruošiant patiekalus su česnaku linkima amžinybės, o mėsos kukulių patiekimas reiškė susivienijimą.

2021 metai bus labai emocingi ir kupini naujų atradimų, todėl tam vertėtų iš anksto pasruošti. Praėję metai daugumai mūsų nebuvo lengvi, tačiau dabar tikrai netinkamas metas žvalgytis į praeitį – pasiruoškite visiškai naujam gyvenimo etapui, kuris jums yra paruošęs daugybę malonių staigmenų!

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: