Atsakymai į klausimą "Kaip...?"

Kaip sužinoti viską apie žmogų iš jo veido?

Daugelis žmonių mano, kad veidas yra „proto veidrodis“. Iš tiesų daugelis mūsų charakterio bruožų, emocijų, jausmų, kad ir kaip stengtumėmės juos slėpti, vis tiek atsiskleidžia. Kaip? Veido išraiška atskleidžia net šaltakraujiškiausią ir uždariausią žmogų. Yra keletas funkcijų, pagal kurias nesunku atspėti, kas yra kieno nors mintyse.

Suzinokite koks tai zmogus pagal jo veida

Kaip sužinoti viską apie žmogų iš jo veido?

Šiame straipsnyje aprašysime, kaip iš žmogaus veido galima „perskaityti“ tai, ką jis kruopščiai slepia nuo kitų. Psichologai mano, kad per šiuos iš pirmo žvilgsnio nepastebimus ženklus galima suprasti kiekvieną.

Ar asmuo pasitiki savimi?

Pailgas veidas sako, kad tai žmogus, kuris kontroliuoja kiekvieną veiksmą, judesį ar gestą. Jis nuolat viską apgalvoja, analizuoja, sudeda, atima ir t. t. Priežastis – nesaugumas.

Jei veidas apvalus, vadinasi, turite reikalų su lengvesniu žmogumi, kuris tikrai pasitiki savimi, todėl yra atviras, atsipalaidavęs ir nejaučia poreikio kontroliuoti kiekvieną raumenį, kad visiems įtiktų. Jis gerbia kitus žmones, bet jei kam nors jis nepatinka, tai ne jo problema.

Ar jis yra atviras?

Norint nustatyti šį bruožą, reikia pažvelgti į asmens antakius. Jei jie dideli, šie žmonės nėra linkę atsiverti. Jie nemėgsta įsileisti kitų į savo gyvenimą, yra pernelyg reiklūs ir smulkmeniški.

Kuo arčiau akių yra antakiai, tuo jie prieinamesni, nuoširdesni ir atviresni. Jie yra draugiški ir su jais lengva bendrauti.

Ar jis yra kantrus?

Tuomet vėl turėtumėte atkreipti dėmesį į antakius. Konkrečiai – atidžiai įsižiūrėkite į atstumą tarp jų. Nepriklausomai nuo to, ar prieš jus sėdi vyras, ar moteris, šis atstumas lemia, koks kantrus yra žmogus. Jei antakiai yra arti vienas kito, vadinasi, jis labai greitas ir nekantrus. Kuo didesnis atstumas, tuo žmogus santūresnis, kantresnis ir ištikimesnis.

Ar jis nori dominuoti?

Nemažai veido bruožų gali parodyti, koks asmuo gali būti dominuojantis.

Dar kartą atkreipkime dėmesį į antakius. Jei jie platūs ir vešlūs, turite reikalų su asmenybės tipu, kuris linkęs dominuoti ir vadovauti. Jei antakiai ploni, žmogus yra nuolaidesnis arba net per švelnus ir nuolankus.

Antakiai kurie yra beveik nematomi ir labai ploni, rodo, kad žmogus nepasitiki savimi, viskuo abejoja ir niekuo nepasitiki.

Ar jis uždaras, ar atvirai reiškia savo jausmus?

Dabar pažvelkite į akis. Didelės akys reiškia jautrumą ir atvirumą. Tokie žmonės neslepia to, kas yra jų širdyje: jei jaučia džiaugsmą, jie garsiai juokiasi, jei jaučia skausmą, verkia ir liūdi. Dideles akis turintys žmonės taip pat mėgsta būti įvykių centre ir trokšta aplinkinių dėmesio.

Deja, jausmai ir emocijos dažnai juos užvaldo, kontroliuoja. Be to, šiems žmonėms didelę įtaką daro kitų nuomonė, todėl jie dažnai gyvena visai ne taip, kaip nori, ir nemėgsta to, kas iš tikrųjų brangu širdžiai. Didelių akių turėtojai yra linkę į impulsyvius veiksmus, dėl kurių kartais labai gailisi.

Ar jie gali būti atsargūs ir laikyti burną užčiauptą?

Dabar pažvelkite į lūpas. Jei žmogus turi dideles lūpas, pasistenkite jam niekada neatskleisti savo paslapčių. Tokie žmonės tuoj pat viską papasakos visam pasauliui! Bėda ta, kad pradėję kalbėti ar ką nors pasakoti, jie negali sustoti. Jie tiesiog bėga. Taigi niekas nedraudžia jiems papasakoti pirmajam asmeniui tai, ką jiems pasakėte konfidencialiai.

Tačiau jei viršutinė lūpa – mažesnė už apatinę, arba jei jie – vieno dydžio, tokie žmonės gali laikyti liežuvį už dantų. Tačiau su viena sąlyga: jei jie to nori.

Kaip jie turi humoro jausmą?

Atkreipkite dėmesį į atstumą tarp nosies ir lūpų. Kuo didesnis atstumas, tuo geresnis humoro jausmas. Ir atvirkščiai. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma populiarių komikų turi gana didelį atstumą. Nors, kaip sakoma, nėra taisyklių be išimčių.

Mažas atstumas tarp nosies ir burnos rodo, kad prieš jus sėdintis žmogus lengvai įsižeidžia net dėl nekalčiausių ir geranoriškiausių juokelių. Todėl geriau neeksperimentuoti – mirtinas įžeidimas garantuotas.

Ar asmuo yra patrauklus?

Atkreipkite dėmesį į akių spalvą. Jei ji yra gili ir prisotinta, toks žmogus gali lengvai atsikratyti arba įsimylėti kitus. Todėl vidutiniškai atrodantys žmonės dažnai atrodo patrauklesni už gražius, taisyklingų bruožų ir nepriekaištingos figūros žmones.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: