Kaziuko mugė 2021

2021 kovo 5-7 dienomis

Pranešame, kad šiais 2021 metais kovo 5-7 d. KAZIUKO MUGĖ neįvyks.

 

Nors karantinas dar tęsiasi, bet Kaziuko mugė 2021 šiemet turėtų įvykti*. Pateikiame informaciją kada vyks Kaziuko mugė, kiek kainuos vietos prekybininkams, kaip užsiregistruoti į Kaziuko mugę.

* Informacija bus atnaujinta atsižvelgiant į  COVID-19 situaciją Lietuvoje

Kada vyks Kaziuko mugė 2021?

2021 metų kovo mėn. 5-7 dienomis, Vilniuje.

Kaip užsiregistruoti į Kaziuko mugę 2021 prekybininkams?

Planuojama 2021 m. —- d. anketų – paraiškų pateikimas

Prekybininkai norintys dalyvauti Vilniaus Kaziuko mugėje 2021 m. pirmiausia turės pateikti ar atnaujinti dalyvio anketą – paraišką. Dalyvavę Kaziuko mugėje 2020 m., dalyvio anketą – paraišką galės atnaujinti nuo
2021 m. —- d. prisijungę prie savo paskyros https://www.craftson.lt, jeigu dalyvaujate pirmą kartą, užsiregistruoti reikia toje pačioje svetainėje, kaip ir prisijungti prie savo paskyros.

Planuojama 2021 m. —- d. prekybos vietų rezervacija ir pardavimas

Visi prekybininkai, kurių paraiškos bus patvirtintos, pasirinkti ir rezervuoti konkrečias prekybos vietas galės prisijungę prie savo paskyros https://www.craftson.lt šia tvarka:

Atsiskaityti už rezervuotas vietas bus galima nuo —- iki  —- d.

Papildoma informacija teikiama el. paštu info@craftson.lt

Kiek kainuos prekybos vieta prekybininkams?

Kaziukas 2021 prekybos vietų kainos

Kur vyks prekyba Kaziuko mugėje 2021?

Amatininkams, turintiems tautinio paveldo gaminių kūrėjų sertifikatus, išduotus Žemės ūkio ministerijos, numatomos šios prekybos erdvės:

Tautinio paveldo produktų kūrėjams, kurių tautinio paveldo produktai sudaro ne mažesnę kaip du trečdalius visų mugėje demonstruojamų ir (arba) realizuojamų produktų asortimento dalį, dalis išlaidų gali būti kompensuojama pagal Tautinio paveldo veiklos finansavimo taisykles, patvirtintas Žemės ūkio ministro įsakymu: finansuojama iki 80 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų nustatytai A tautinio paveldo produktų kategorijai ir iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų nustatytai B tautinio paveldo produktų kategorijai. Daugiau informacijos ieškokite www.zum.lt ir www.tautinispaveldas.lt.

Kaziuko mugės planas su kainomis

Kaziukas 2021 prekybos vietos ir kainos
Išeiti iš mobilios versijos