10 patarimų ir gudrybių “iPhone” naudotojams

iPhone telefonas

iPhone telefonas

“YouTube” kanalas “Apple Support” paskelbė patarimų “iPhone” naudotojams rinkinį. Jis gali būti naudingas tiems, kurie dar tik susipažįsta su “Apple” išmaniaisiais telefonais.

Patarimai “iPhone” naudotojams

  1. Jei netyčia suklydote įvesdami skaičių į skaičiuotuvą, braukite į kairę arba į dešinę per ekrano viršų.
  2. Galite prisegti mėgstamą turinį prie “Messages”. Norėdami tai padaryti, tiesiog bakstelėkite ir palaikykite žinutę.
  3. Pagrindiniame ekrane galite sukurti valdiklių krūvą. Norėdami tai padaryti, laikykite nuspaudę tuščią vietą ekrane, tada tiesiog sudėliokite vienas ant kito vienodo dydžio valdiklius. Tarp jų galite pereiti braukdami.
  4. Vienu metu galite pasirinkti kelias nuotraukas, kurias norite siųsti į kitas programas. Bakstelėkite ir palaikykite vieną iš objektų, šiek tiek vilkite jį, tada neatleisdami bakstelėkite kitas nuotraukas kitu pirštu. Tuomet turite perjungti kitą programą laikydami krūvą ir ją atleisdami.
  5. Galima pagreitinti žinučių rašymą. Tam sukuriamos trumposios kodinės frazės, kurios įvedamos klaviatūra, o pats “iPhone” jas paverčia įprastomis frazėmis. Tokias trumpas kodines frazes galite sukurti eidami į Nustatymai > Pagrindinis > Klaviatūra > Pakeisti tekstą.
  6. Kamerą galite atidaryti iš užrakinto ekrano. Norėdami tai padaryti, vilkite į kairę.
  7. Jūsų iPhone yra nuskaitymo funkcija. Programoje “Notes” bakstelėkite kameros mygtuką ir pasirinkite “Scan documents”.
  8. Galite naudoti iPhone kamerą ir kopijuoti tekstą tiesiai iš vaizdų. Jei į fotoaparato rėmelį reikia įdėti visą elemento tekstą, bakstelėkite apatiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką “Online Text” ir pasirinkite “Copy Text”.
  9. “Photo” galite lengvai pereiti prie pirmosios albumo nuotraukos. Bakstelėkite patį ekrano viršų.
  10. Galiausiai galite atlikti greitą paiešką iš pagrindinio ekrano. Norėdami tai padaryti, vilkite žemyn ekrano vidurį.

Taip pat skaitykite:

Exit mobile version