Apžvalgos ir naujienos

Kurie „AirPods 3“, „AirPods 2“ ar „AirPods Pro“ ausinukai geresni?

Pateikiame pagrindines „Apple“ ausinukų savybes ir palyginimą. Palyginome „AirPods 3“ su „AirPods 2“ ir „Pro“ ausinukų versijas. Ar žinote kurios geriausios?

„Apple“ „AirPods“ ausinukai

AirPods ausines

„AirPods 3“ dabar turi IP X4 apsaugą nuo dulkių ir drėgmės. Be to, naujųjų ausinių korpusas yra mažesnis nei anksčiau ir horizontalios formos, kaip ir „Pro“.

Trečiosios kartos „AirPods“ su dėklu veikia 30 valandų klausantis muzikos ir 20 valandų kalbant. Be įkrovimo jos gali veikti 6 val. klausantis muzikos, iki 5 val. naudojant erdvinio garso funkciją ir iki 4 val. pokalbių. Korpuse taip pat yra greitojo įkrovimo „MagSafe“ funkcija.

Kalbant apie garsą, „AirPods 3“, kaip ir „Pro“, turi adaptyvųjį ekvalaizerį. Naudotojas gali kalbėti ir triukšmingoje aplinkoje, nes mikrofono gale esančios specialios grotelės slopina vėjo keliamą triukšmą.

Ausinės taip pat turi specialų jutiklį, kuris leidžia sustabdyti grojimą, jei ištraukiate ausinę iš ausies, kol ji vėl atsidurs ausyje. Nors šį jutiklį galima „apgauti“ uždėjus ant jo pirštą (tokiu atveju grojimas bus tęsiamas).

Skambesys pasikeitė keliais aspektais. Visų pirma, bosai tapo aštresni ir gilesni. Vidutiniai ir aukšti dažniai „nekrenta“ į ausis, o pats garsas yra aštresnis nei „Pro“ modelyje. Tačiau pats garsas yra artimesnis „Pro“ versijos, o ne 2-osios versijos garsui.

Bevieliai AirPods ausinukai
Bevieliai „AirPods“ ausinukai / Nuotr. pexels.com

Dabar „AirPods 3“ palaiko erdvinį garsą. Ši technologija leidžia klausytis kūrinių „Dolby Atmos“ (erdvinio garso) formatu.

Garso vėlavimas „AirPods 3“ dabar beveik nepastebimas. Vienintelis pastebimas vėlavimas yra „GarageBand“ (muzikos kūrimo programa).

Aktyviai gestikuliuojant pokalbio metu viena iš „AirPods 3“ ausinių kartais gali „išlįsti“ iš ausies.

Viena iš naudingų naujų „AirPods 3“ funkcijų yra „Find My“. „AirPods 3“ įdiegta nauja funkcija „Find My“, kuri leidžia lengvai rasti pamestas ausines. Vietos nustatymo tikslumas yra didelis. Dabar taip pat galima klausytis gaunamų tekstinių žinučių.

Kokį modelį turėtumėte pasirinkti?

Tai priklauso nuo jūsų poreikių. Pirmiausia reikia nuspręsti, kurios ausinės patogesnės („AirPods 3“ ar „AirPods 2“, „Pro“), tada – koks garsas geresnis („Pro“ skamba slopiau, bet ir giliau; „AirPods 2“ yra labiau rezonuojančios, bet turi mažiau žemų dažnių; „AirPods 3“ yra „aukso vidurys“: puikūs žemi dažniai ir aiškus garsas). 3 versijoje įdiegtas adaptyvusis ekvalaizeris „Spatial Audio“, kuris suteikia šioms ausinėms pranašumą prieš „Airpods 2“.

Bet kuriuo atveju, siūlome išbandyti ausinukus jų pardavimo vietose. Tik tada žinosite ko tikrai norite!


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: