5 maisto produktai, kurių negalima pilti į kriauklę: ne visi apie tai žino


Užsikimšusi kriauklė namuose

Kai kurių maisto produktų visiškai negalima pilti į kriauklę, nes tai gali sukelti rimtą vamzdžių užsikimšimą. Tokiais atvejais pirktinės ir naminės priemonės gali net nepadėti, todėl tenka kviesti specialistą, kuris gali mechaniškai išvalyti vamzdžius. Protingesnis sprendimas – pirmiausia neužkimšti nuotekų vamzdyno.

Kokių produktų negalima pilti į kriauklę?

Kavos tirščiai

Jei mėgstate gerti natūralią kavą, tirščius geriau išdžiovinkite ir naudokite buityje. Jie naudojami augalams prižiūrėti, taip pat namų kosmetikoje. Jei reguliariai kratysite kavos tirščius į kriauklę, ją užsikimšite.

Aliejus

Žinoma, kad aliejus gali sukelti užsikimšimus, nes laikui bėgant jis tampa kietesnis. Dėl to sumažėja skysčių tekėjimas. Geriausia aliejų išmesti į šiukšlinę.

Riebalai (sviestas, taukai ir kita)

Tai pavojingiausias produktas kriauklei ir vamzdynui. Gyvuliniai riebalai labai greitai kaupiasi vamzdžiuose. Jį ištirpdyti bus per sunku. Todėl jį reikėtų išmesti, o ne bandyti supilti į kriauklę.

Miltai ir jų likučiai

Po kepimo, miltų likučius turėtumėte stengtis išmesti į šiukšlių dėžę. Faktas tas, kad šis produktas sukelia užsikimšimus.

Kosmetinės kaukės

Ne visi žino, kad naminės kaukės, kurių pagrindą sudaro tokie produktai kaip molis ir kava, tikrai neturėtų būti pilamos į kriauklę. Jos visada nusėda ant vamzdžių ir sukelia užsikimšimo problemą.

Išeiti iš AMP versijos