Alyvuogių aliejus nuo spuogų: ar jis tikrai veikia? Visa tiesa šiame straipsnyje

Spuogai ir alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus yra vienas iš labiausiai rekomenduojamų riebalų valymo priemonių. Taip yra todėl, kad jame yra daug vitaminų ir antioksidantų. Kas atsitiks, jei alyvuogių aliejumi pateptumėte savo odą? Ar tikrai alyvuogių aliejus gali padėti nuvalyti veidą? Apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Kaip tai veikia?

Odos valymas aliejumi suteikia geresnę odos pusiausvyrą, nes drėkina ir nesausina. Be alyvuogių aliejaus, naudingas taip pat laikomas vynuogių kauliukų aliejus, migdolų aliejus ir ricinos aliejus.

Jei norite išbandyti odos valymą aliejumi:

Procedūra turėtų būti atliekama ne dažniau kaip kartą per dieną. Gali praeiti savaitė ar dvi, kol pamatysite rezultatus.

Ką sako tyrimas?

Žinoma, nebuvo atlikta didelių klinikinių tyrimų, kuriuose būtų išbandytas toks odos valymo metodas. Kita vertus, alyvuogių aliejus odai buvo naudojamas šimtmečius. Buvo atlikta nedaug tyrimų, nagrinėjančių alyvuogių aliejaus ar jo komponentų poveikį visai odai.

Išvada

Kai kuriems žmonėms veido odos valymas alyvuogių aliejumi gali būti veiksmingas, tačiau kitiems jis gali pabloginti situaciją.

Bet kokie įrodymai, patvirtinantys alyvuogių aliejaus odos valymą nuo spuogų, yra tik anekdotiniai. Dauguma dermatologų rekomenduoja naudoti švelnius, vandens pagrindu pagamintus valiklius. 

Exit mobile version