Ar mikrobangų krosnelėje šildytas maistas yra kenksmingas?

Mikrobangų krosnelė namuose

Tikriausiai girdėjote, kad maisto šildymas mikrobangų krosnelėje gali būti pavojingas. Atėjo laikas išsiaiškinti, ar tai mitas, ar tiesa. Papasakosime visą tiesą apie mikrobangų krosnelės veikimą ir maisto šildymą joje, kad jums nebereikėtų niekuo rūpintis.

Ar maistas po mikrobangų krosnelės tampa kenksmingas?

PSO tikina, kad jei prietaisas naudojamas teisingai, nerimauti dėl radiacijos nėra pagrindo. Tačiau nepatariama šildyti maisto plastikiniuose induose.

O kaip su maistu? Atskiri eksperimentai atskleidė, kad daržovės gali prarasti dalį savo maistinės vertės. Labiausiai kenčia brokoliai, kurie gali prarasti 97% flavonoidų. Tačiau tai greičiau išimtis.

Šildymas mikrobangų krosnelėje pagrįstas vandens molekulių šildymo principu. O mikrobangos panašios į elektros lempučių ar radijo imtuvo spinduliavimą. Todėl mikrobangų krosnelė yra visiškai saugi mūsų gyvybei ir sveikatai.

Specialistai ragina saugoti savo sveikatą ir netikėti mitais. Negana to, mikrobangų krosnelėje pašildytas maistas dar geriau išsaugos B grupės vitaminus. Tinkamai naudojant, nėra pavojaus sveikatai ar maistui.

Dalintis:
Exit mobile version