Arbata, sultys ir vanduo: širdies sveikatai naudingi gėrimai


Norėdami išsaugoti širdies sveikatą, galite sportuoti, atsisakyti žalingų įpročių ir sumažinti stresą. Taip pat turime stebėti, ką valgome. Specialistai rekomenduoja gerti toliau išvardytus gėrimus širdies sveikatai stiprinti.

Vanduo su citrina

Ekspertai pataria dieną pradėti stikline šilto vandens su citrina. Citrinoje gausu vitamino C ir antioksidantų, kurie padeda sumažinti uždegimą ir mažina kraujospūdį. Ji taip pat padeda normalizuoti virškinimą ir detoksikuoti, palaikydama sveiką širdį.

Žalioji arbata

Žaliojoje arbatoje gausu katechinų, kurie palaiko širdies sveikatą. Puodelis žaliosios arbatos tuščiu skrandžiu gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir pagerinti kraujagyslių veiklą.

Burokėlių sultys

Burokėlių sultys

Burokėlių sultys yra maistinių medžiagų šaltinis, šios sultys gali praplėsti kraujagysles, todėl pagerėja kraujotaka ir sumažėja kraujospūdis.

Pienas su ciberžole

Ciberžolėje yra kurkumino – galingo priešuždegiminio junginio. Sumaišę arbatinį šaukštelį ciberžolės su šiltu pienu, gausite raminantį gėrimą, vadinamą auksiniu pienu. Reguliariai vartojamas jis gali padėti sumažinti uždegimą ir palaikyti širdies sveikatą.

Spanguolių sultys

Spanguolėse gausu antioksidantų ir polifenolių, kurie gali palaikyti širdies sveikatą mažindami širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Gydytojų teigimu, jų gėrimas tuščiu skrandžiu gali būti vertingas jūsų dietos papildymas.

Išeiti iš AMP versijos