Atsakymas į amžiną klausimą: kodėl italai negeria kapučino po 12 val. dienos?


Paslaptinga ir egzotiška Italijos saulė su savimi atsineša daugybę paslapčių, tarp jų – ir paslaptingąjį kapučino bei tai, kodėl jis negeriamas po 12 val. vidurdienio. Nors Italijoje nėra įstatymo, draudžiančio gerti kapučino po 12 val., tikrai nerasite daug italų, geriančių šią daug pieno turinčią kavą po pusryčių.

Kodėl taip nutiko?

Italijoje kapučino paprastai yra rytinis gėrimas. Itališki pusryčiai yra maži ir saldūs. Italai mano, kad kapučino yra puikus pusryčių palydovas, todėl, nepaisant jo neįtikėtino skonio ir aromato, apsiriboja jo vartojimu po 12 val.

Kapučino kava italijoje

Tradicijos ir kavos kultūra

garsėja turtinga kavos kultūra, kuri persmelkia jų kasdienį gyvenimą. yra ne tik gėrimas, bet ir jų paveldo bei tradicijų dalis. Todėl jie laikosi nusistovėjusių taisyklių ir įpročių, perduodamų iš kartos į kartą, o kapučino ribojimas po 12 val. yra tik vienas iš jų.

Visi šie veiksniai lemia, kad kapučino gėrimo ribojimas po 12 val. yra suprantamas ir priimtinas italams. Ši tradicija rodo jų atsidavimą gastronominiam paveldui ir rūpestingą požiūrį į sveikatą. Taigi, jei kada nors lankysitės Italijoje ir norėsite pasimėgauti autentiškais itališkais skoniais, nepamirškite šios įdomios tradicijos ir paragaukite kapučino ryte, kad suprastumėte, kodėl italai jį taip vertina.

Išeiti iš AMP versijos