Dovilų etninės kultūros centras kviečia rudens, žiemos vakarus praleisti kartu su pasakomis ir psichoterapija


Dovilų etninės kultūros centras (Gargždų g. 1, Dovilai, Klaipėdos raj.) pradeda renginių ciklą psichikos sveikatos pažinimui ir stiprinimui.

Lapkričio 10 d. (penktadienį) 18 val. paskaita ir diskusija „Ką žinome apie psichikos sveikatą?“, skirta suteikti žinių apie psichikos sveikatą, galimus sutrikimus ir psichikos sveikatos priežiūros sistemą. Paskaitą ir diskusiją ves gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Jonas Mikaliūnas.

Susitikimai „Stiprybės ir savęs pažinimo paieškos pasakose“

Susitikimų metu pažvelgsime į pasakas, kaip į galimybę giliau pažinti save bei sustiprėti. Tirsime pasakų simbolių, motyvų psichologines prasmes, ieškosime atsakymų į aktualius asmenybės augimui ir skleidimuisi klausimus. Susitikimus ves psichoterapeutė Dalia Beniušytė. Norinčius ne tik pasmalsauti, bet realiai patirti pasakų naudą asmenybės augimui ir tvirtėjimui, kviečiame dalyvauti visuose susitikimuose. Vietų skaičius ribotas, registracija tel.: +370 676 33895 arba paspaudus nuorodą: https://forms.gle/nZBAe4xYwiFL5JGG7.

Susitikimų temos:

Renginiai nemokami, finansuojami iš Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2023 m. Renginių metus bus fotografuojama ir filmuojama.

2023 11 dovilai pasakos psichoterapija

Platesnė informacija:

Jonas Tilvikas,

Dovilų etninės kultūros centro direktorius

Tel. +370 676 33895

El. p. skliutas@gmail.com

Išeiti iš AMP versijos