Ekspertai teigia, kad tualete nuleidžiate vandenį neteisingai, ir štai kodėl


Turėtumėte žinoti, kad vonios kambariai yra bakterijų veisykla. Visi žino, kad norėdami išlikti sveiki turėtumėte bent 20 sekundžių plauti rankas karštu vandeniu su muilu ir reguliariai valyti vonios kambarius ir tualetus, tačiau kartais vienas įprotis nubraukia visas pastangas.

Ar nuleidžiant vandenį reikėtų uždaryti klozeto dangtį? Kai kurie tyrimai įrodo, kad prieš nuleidžiant vandenį tualeto dangtį reikėtų uždaryti, nepriklausomai nuo to, koks švarus, jūsų manymu, yra jūsų . Nors daugelis žmonių nesusimąsto apie tai, kas vyksta nuleidžiant vandenį neuždarius dangčio.

Tualeto vandens nuleidimas

Dar šeštajame dešimtmetyje mokslininkai atrado, kad nuleidžiant vandenį tualete susidaro vadinamasis bioaerozolis, t. y. ore susikaupusios biologinės medžiagos. Šie aerozoliai ilgainiui nusėda ant aplinkinių paviršių ir platina fekalijų sukėlėjus, todėl, jei dantų šepetėlis yra netoli klozeto, būkite itin atsargūs.

Kadangi COVID-19 pandemija padidino visuomenės susirūpinimą dėl to, kaip gali plisti per užterštus paviršius, mokslininkai toliau tiria galimą riziką, susijusią su bioaerozoliais. Bet kokiu atveju, tualeto dangtis egzistuoja ne be priežasties.

Išeiti iš AMP versijos