Etiketas kino teatre: kaip nepadaryti gėdos per pasimatymą

Etiketas kino teatre

Jei nuspręsite pirmąjį pasimatymą praleisti su nauju pažįstamu kine, žiūrėdami naują filmą, turėtumėte žinoti taisykles. Kokios jos? Apie tai šiame straipsnyje.

Etiketo taisyklės kino teatre

Susipažinimas ir pirmas pasimatymas visada yra nepatogus momentas jums abiem. Visi kruopščiai ruošiasi ir stengiasi padaryti gerą įspūdį, o tam reikia žinoti pagrindines etiketo taisykles. Ne mažiau svarbus ir pasimatymo vietos pasirinkimas.

Paprastai pirmasis pasimatymas iš esmės yra susijęs su žmonių pažinimu, todėl džentelmenas per pirmąjį pasimatymą moters nekviečia į labai prabangų restoraną. Čia svarbus bendravimas akis į akį. Tai gali būti kava, tai gali būti pasivaikščiojimas parke, gali būti kažkas demokratiško. Juk svarbu suprasti, dėl ko susitinkate. Jei jūsų tikslas yra pabendrauti ir pažinti vienas kitą, šios alternatyvos jums tiks.

Jei dar nėra bendrų pokalbio temų, tada įdomu nueiti į kiną. Pirmiausia kartu išsirenkate filmą, kurį norite pažiūrėti. Prieš tai galite pasiteirauti, kas yra režisierius, kokie aktoriai ten filmuojasi, kuriuose filmuose jie buvo. Tai yra, turi būti kažkoks pasiruošimas, kad būtų apie ką pasikalbėti. Tas pats pasakytina ir apie teatrą.

Eidamas į kiną su nepažįstamu žmogumi gali įsisukti į tikrą emocinę audrą. Nepamirškite, kad tokiam pasimatymui svarbu pasirinkti patogius ir ne per daug šventinius drabužius: labiausiai tiks laisvalaikio stilius. Merginoms patariama vengti batelių su kulniukais – jie bus netinkami tokiam formatui.

Juk kine galima sužinoti apie žmogų. Jūs sėdite vienas šalia kito, tarp jūsų gali būti kažkokia chemija, kažkoks prisilietimas, malonu sėdėti šalia, arba jums tai nerūpi ir jūs tai suprasite, nes chemija arba jos nėra.

Exit mobile version