Greipfrutai svorio netekimui: kada valgyti vaisius norint numesti svorio?

Greipfrutai

Jei kada nors domėjotės lieknėjimo tema, tikriausiai susidūrėte su mitybos specialistų rekomendacijomis, kuriose jie patarė neatsisakyti greipfrutų.

Sunku ginčytis su tuo, kad kartaus skonio citrusiniai vaisiai yra itin naudingi sveikatai, nes greipfrutuose yra vitaminų A, B, D, P ir imunitetą stimuliuojančio vitamino C, organinių rūgščių, pektino, skatinančio virškinamojo trakto darbą. Be to greipfrutuose yra eterinio aliejaus, mineralų ir antioksidantų, kurių viena iš užduočių – kova su senėjimo procesais, vykstančiais mūsų organizme.

Tačiau kaip visa tai gali paveikti svorio metimo procesą?

Visa tai, kad greipfrutų valgymas skatina medžiagų apykaitą, padeda išvalyti žarnyną, taip pat padeda sumažinti cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje. Iš organizmo pašalinamos toksinės medžiagos, sumažėja skysčių perteklius.

Ir dar vienas „premija“ – manoma, kad sultingi vaisiai gali sumažinti apetitą.

Tačiau bandydami numesti svorio neturėtumėte pereiti vien tik prie greipfrutų. Prieš pusryčius, pietus ir vakarienę užtenka suvalgyti pusę vaisiaus.

Alternatyva bus greipfrutų sultys – 100 g tris kartus per dieną. Kad nepakenktų skrandžiui, jį reikia praskiesti tokiu pat kiekiu švaraus šalto vandens.

Nepamirškite, kad dėl sveikatos problemų pirmiausia turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Exit mobile version