Gydytojai pasakė, kiek galima išgerti raudonojo vyno: tai bus naudinga


Kokybiškas raudonasis vynas

Gydytojai pasidalijo savo nuomone apie raudonojo sauso vyno naudą sveikatai. Paaiškėjo, kad yra priežasčių, dėl kurių verta pamėgti šį gėrimą, o ekspertai išvardijo 5 svarbiausias.

Nepaisant to, kad apskritai yra žalingas, gydytojai įžvelgia protingo jo vartojimo naudą. Išgeriant rekomenduojamą 100-150 mililitrų kiekį per dieną, mažėja stresas ir gerėja nuotaika. Taurė raudonojo vyno taip pat gali padėti atpalaiduoti raumenis ir įveikti depresiją. Šis gėrimas taip pat padeda sulėtinti senėjimo procesą, apsaugodamas organizmo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

Raudonajame sausame vyne esantys natūralūs antioksidantai resveratolis ir kvercetinas padės pagerinti odos būklę. Su vynu taip pat galite numesti svorio. Amerikiečių mokslininkų tyrimų duomenimis, vieną taurę per dieną išgeriančios moterys mažiau kenčia nuo papildomų kilogramų. Gėrime esantis resveratrolis riebalinį audinį paverčia energija, degindamas kalorijas.

Gausus polifenolių kiekis stiprina imuninę sistemą, o nedidelis alkoholio kiekis turi antibakterinį poveikį. Flavonoidai resveratrolis ir kvercetinas mažina insulto ir infarkto riziką. Jų veikla gerina širdies raumens veiklą, stiprina kraujagyslių sieneles ir mažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Išeiti iš AMP versijos