Išmanieji laikrodžiai ir miegas: ar galima su jais miegoti?

Miegas su išmaniuoju laikrodžiu

Išmanusis laikrodis – tikras diagnostikos centras mažame įrenginyje. Tai vertingas įsigijimas žmonėms, kurie stebi savo kūno būklę. Sveikas miegas yra sveikatos pagrindas.

Naktį pailsėjęs kūnas prisipildo energijos ir jėgų atlikti naujus darbus dienos metu. Jeigu ryte jaučiatės pavargę, vadinasi, neužteko laiko nakties poilsiui arba yra sveikatos problemų. Išmanusis laikrodis padės tai išsiaiškinti.

Miego fazės ir jų ypatybės

Naktinis poilsis vyksta keliais etapais. Galimybė kontroliuoti kiekvieną etapą leidžia pagerinti tokio poilsio kokybę. Yra tokios miego fazės:

1. Užmigimas. Tai trunka apie 10 minučių, per kurias sumažėja jautrumas ir sulėtėja biologiniai procesai.

2. Lėtas miegas. Tai užima apie 75% likusios dalies, yra atsakinga už pagrindinį kūno atsigavimą.

3. REM miegas. Tai visą dieną gautos informacijos apdorojimo laikotarpis.

Išmanusis laikrodis nustato, ar visi etapai įveikti ir ar jie atitinka optimalius koeficientus. Norėdami tai padaryti, turite atlikti kai kuriuos nustatymus pagal įrenginio modelį ir įdėti įrenginį ant rankos. Gamintojai kuria įrenginius su patogia apyranke.

Miego kokybės nustatymas

Turėdamas išsamią informaciją apie miego fazes, vartotojas gali suprasti, kokia yra jo prastos sveikatos ir miego trūkumo priežastis. Miego stebėjimas atliekamas naudojant šiuos jutiklius:

Lėtai fazei būdingas raumenų atsipalaidavimas ir lėtas kvėpavimas. REM miegui būdinga smegenų veikla, akių obuolių judėjimas, nuolatiniai širdies ritmo ir kūno temperatūros pokyčiai.

Išmanusis laikrodis generuoja visą ataskaitą su visais įrašytais pokyčiais nuo užmigimo pradžios iki pabudimo. Jis kaupia informaciją apie judesius, širdies ritmą ir kitus rodiklius.

Išmanusis miego laikrodis yra mini diagnostikos priemonė ant rankos. Prietaisas stebės nakties poilsio kokybę, o pagal nustatytus rodiklius galėsite išsiaiškinti, kada geriau eiti miegoti.

Įrenginys turi dar vieną naudingą parinktį – žadintuvą. Jis gali švelniai išvesti jus iš REM miego su švelnia vibracija, kai pats kūnas yra pasirengęs pabusti.

Exit mobile version