Įvardijami nuodingiausi vaisiai ir daržovės

Įvairūs vaisiai ir daržovės

Daugelis iš mūsų įpratę kasdien valgyti daržoves ir vaisius, dėti juos į įvairius patiekalus arba valgyti žalius. Tačiau verta žinoti, kurie iš šių produktų yra nuodingiausi dėl didžiulio pesticidų ir herbicidų kiekio. Kiekvienais metais skelbiamas nuodingiausių daržovių ir vaisių sąrašas, raginantis gaminti produkciją su mažiausiu pesticidų kiekiu.

9 augalinės kilmės produktai, kurie yra daugiausia užteršti cheminiais produktais

 

Obuoliai

Pesticidai prilimpa prie obuolio odelės ir gali susigerti po ja. Prieš valgydami vaisius kruopščiai nuplaukite ir nulupkite.

Saldieji pipirai

Vabzdžiai mėgsta šias saldžias, traškias daržoves, o jei neperkate ekologiškų pipirų, gali būti, kad į jūsų organizmą patenka ne mažas kiekis pesticidų.

Salierai

Kiekvienoje salierų kekėje galite rasti daug chemikalų, o atsižvelgiant į tai, kad salierai yra vandenį sugeriantis augalas, ištraukiantis skystį (ir toksinus) iš dirvožemio.

Persikai

Jei mėgstate persikus, rinkitės konservuotus, o ne šviežius. Šie sultingi vaisiai toksinų atžvilgiu beveik lenkia salierus.

Nektarinai

Šie „persikų pusbroliai“ taip pat yra prikimšti cheminių medžiagų ir turi dar plonesnę odą.

Špinatai

Vabzdžiai taip mėgsta špinatus, kad ūkininkai turi juos purkšti chemikalais, kad apsaugotų daržoves.

Kriaušės

Kaip ir obuoliai, šie vaisiai nuolat purškiami, kad atsikratyti amarų, kandžių kiaušinėlių ir daugybės kitų kenkėjų.

Avietės ir mėlynės

Vabzdžiai labai mėgsta šias uogas. Žinoma, aviečių ir mėlynių krūmai yra apibarstyti trąšomis, užtikrinančiomis augimą ir stabilumą. Bet nepamirškite, kad jie yra nuolat purškiami nuo įvairiausių ligų ir vabzdžių.

Bulvės

Pirmiausiai bulvės apdorojamos pesticidais, kad vabzdžiai neėstų daigų. Tada purškiami herbicidais, kad šalia neaugtų kiti augalai. Iš esmės per visą auginimo sezoną bulves kiekvieną savaitę veikia cheminės medžiagos, todėl cheminės medžiagos kaupiasi kiekvienoje bulvėje.

Dalintis:
Exit mobile version