Įvardijo priežastį, kodėl negalima palikti uždarytų skalbimo mašinos durelių


Specialistai primygtinai rekomenduoja nuolat vėdinti skalbimo mašiną. Niekas negali paneigti, kad jau seniai tapo mūsų kasdienybės dalimi. Šiandien skalbimo mašinai galite patikėti daiktus iš beveik bet kokio audinio, jei tik jie yra skalbiami ir savo dydžiu bei svoriu neviršija skalbyklės galimybių.

Kartu mažai kas susimąsto apie tai, kad šis įrenginys reikalauja ypatingos priežiūros. Dauguma žmonių vis dar daro skalbimo mašinos priežiūros klaidas, pavyzdžiui, baigus skalbimą nepaliekamos atvertos durelės.

Reikalas tas, kad net ir moderniausių modelių skalbyklėse, plovimo metu būgne vis dar lieka šiek tiek vandens. Paprastai vandens lieka pačiame būgne ir guminėse tarpinėse aplink dureles.

Kodėl negalima palikti uždarytų skalbimo mašinos durelių

Tai reiškia, kad skalbyklėje visada yra drėgna aplinka, net kai skalbyklė išjungta. Jei durelės uždarytos, po 10 valandų mašinoje pradės daugintis bakterijos. Dėl to gana greitai atsiranda ir pelėsių kvapas.

Cheminių valyklų darbuotojai teigia, kad durelės yra problemiškiausia bet kokio prietaiso, tiek buitinio, tiek pramoninio, dalis.

Beje, pravartu atidaryti ir miltelių skyrių, nes tai apskritai pagerina ventiliaciją.

Beje, nuolatinė drėgmė skalbyklės viduje taip pat sukelia metalinio būgno koroziją. O šio nepakeičiamo namų ūkio pagalbininko tarnavimo laikas gerokai sutrumpės.

Išeiti iš AMP versijos