Įvardyti 5 alkoholiniai gėrimai, kurie ypač pavojingi žmogui


Medicinos ir sveikatos srities specialistai teigia, kad gėrimai, kuriuose yra mažai alkoholio, žmogaus organizmui gali būti žalingesni nei stiprus . Ekspertai įvardijo 5 ypač pavojingus alkoholinius gėrimus.

Pirmiausia ekspertai kalba apie alų. Alaus vartojimas visiškai nepastebimai žmogų gali pripratinti prie alkoholio. Taip yra dėl aktyvios dopamino gamybos, kuris sukelia malonumą veikiant putojančio silpno alkoholinio gėrimo komponentams.

Be to, kai vyrai geria alų, jų organizme išsiskiria moteriški lytiniai hormonai, kurie turi įtakos stipriosios lyties išvaizdai, o moterims šis alkoholis gali išprovokuoti vėžio vystymąsi.

Alus yra pavojingas sveikatai

Šampanas taip pat yra pavojingas žmonėms, nes dažnai sukelia apsinuodijimą ir regos sutrikimus.

Trečioji pavojingų alkoholinių gėrimų rūšis yra kokteiliai, kurie neigiamai veikia kepenis ir širdies ir kraujagyslių sistemą. Dažniausiai šiame įvairių rūšių alkoholio mišinyje yra daug kalorijų, kurios gali sukelti nutukimą.

Baltajame vyne ilgainiui atsiranda sulfitų, sukeliančių alergiją, galvos skausmus ir sunkią pagirią, o raudonajame vyne yra ir etanolio, ir metanolio, kurie pernelyg “apkrauna” kepenis.

Išeiti iš AMP versijos