Įvardytos 9 skausmo rūšys, kurios yra susijusios su nervais, o ne ligomis

Skausmas nugaroje

Štai 9 skausmo tipai, kurie gali rodyti jūsų psichinės, o ne fizinės būsenos problemas.

Skausmas galvoje

Galvos skausmą dažniausiai sukelia per dieną susikaupęs stresas. Jei kenčiate nuo jų, sugalvokite kokį nors ritualą, kuris padėtų jums atsipalaiduoti. Ir sekite jį kiekvieną dieną.

Meditacija yra geriausias pasirinkimas. Jei esate jai per daug konservatyvus, tuomet alternatyva gali būti karšta vonia vakarais.

Skausmas kakle

Jei dažnai jaučiate skausmingus simptomus kakle, tai gali būti dėl tikrų problemų, su kuriomis susidūrėte jūs ar jūsų artimieji. Kaklo skausmas yra nervinio tiko požymis.

Skausmas pečių srityje

Skausmas pečių srityje dažniausiai reiškia tik vieną dalyką: jūs nešate didelį emocinį krūvį. Galbūt paskutinėmis dienomis ir savaitėmis jaučiate didelę išorinio spaudimo ir atsakomybės naštą.

Geriausias būdas atsikratyti šios rūšies ligos yra susitelkti ties esamų problemų sprendimu. Su jais reikia susidoroti bet kokia kaina!

Priešingu atveju šio spaudimo našta persikels ant jūsų artimųjų. Kas žino, kokių problemų tai gali sukelti!

Skausmas viršutinėje nugaros dalyje

Jei skausmas jaučiamas pečių srityje, tai reiškia, kad jums trūksta emocinės paramos.

Tiesą sakant, jūs turite pasirinkimą: arba patys imtis problemų sprendimo, ir aktyviai to imtis; arba reikalauti, kad kas nors iš jūsų artimųjų pasidalintų su jumis šia našta.

Pasikalbėkite su savo vyru ar žmona. Tai padeda dažniau, nei manote.

Skausmas apatinėje nugaros dalyje

Apatinės nugaros dalies skausmas dažniausiai reiškia, kad per daug nerimaujate dėl pinigų. Ji gali jums pasakyti, kad dabar tinkamas laikas prašyti atlyginimo. Arba pradėkite naudoti programas finansų planavimui.

Skausmas alkūnėse

Šis skausmas rodo, kad priešinatės pokyčiams savo gyvenime. Jei jūsų rankose yra sunkumas, vadinasi, gyvenimas jums atrodo labai sunkus ir net sunkus.

Norėdami atsikratyti šio skausmo, turėsite eiti į kompromisus su savimi ir šiek tiek pašiurpti.

Skausmas rankose

Rankų skausmas paprastai reiškia, kad turėtumėte pakeisti savo socialinį ratą. Galbūt jūs pats to neįtariate, bet kai kurie jūsų draugai ir kolegos tiesiogine prasme „išsiurbia iš jūsų gyvybę savo skundais ir prašymais.

Pabandykite užmegzti naujus socialinius ryšius. Susirasti naujų draugų. Jei reikia, būkite pasirengę pakeisti darbo vietą.

Klubo skausmas

Lėtinis klubų skausmas reiškia, kad labai bijote artėjančio ar baigto judesio. Galbūt jūsų gyvenime įvyko ir kitų nemalonių pokyčių, susijusių su supančia erdve.

Patartume užmerkti akis prieš sunkumus ir atsiverti pokyčiams. Priimdami svarbius sprendimus nebūkite tokie atsargūs kaip anksčiau. Išmokite drąsos!

Kelio skausmas

Kelio skausmas yra tikras ženklas, kad reikia išmokti valdyti savo ego. Kartais jis taip išsipučia, kad tampa per didelis!

Sutikite, kad negalite visko kontroliuoti ir būti už visus atsakingas. Praleiskite dalį savo laiko savanoriškai dalyvaudami kažkokiame veikloje. Pavyzdžiui, pabandykite savanoriauti. Arba dalį savo pinigų paaukokite labdarai.

Atminkite: mes visi esame mirtingi ir nėra nieko, ko verta laikytis iš visų jėgų.

Dalintis:
Exit mobile version