Kita

Jamam 2021 (nuolaidų dienos)

Po 2 metų pertraukos (dėl pandemijos) „JAMAM 2021“ sugrįžta į Lietuvos „Akropolius“. Jau 2021 m. lapkričio 19-21 d. visuose „Akropoliuose“ vyks išpardavimų dienos. Palankus metas apsipirkti pigiau prieš Šv. Kalėdas ir Naujus metus!

Kur ir kam bus taikomos „JAMAM 2021“ nuolaidos?

  • Daugelyje „Akropolio“ parduotuvių bus taikoma iki 50 % nuolaidos (apie 700 įvairiausių parduotuvių). Akcijos bus taikomos moterų, vyrų ir vaikų rūbams, batams, smulkiai ir vidutinei buitinei technikai, aukso ir sidabro gaminiams, akiniams ir t.t. (Nuolaidų* sąrašas jau greitai!)
  • Akropolių Maximose bus taikomos -40 % nuolaidos daugeliui pramoninių prekių.
* JAMAM nuolaidas nustato PC AKROPOLIS veikiančios parduotuvės. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos nuo pradinės kainos, jei prie pasiūlymų nenurodyta kitaip. Jei sąraše kainos ir kita informacija apie prekes nesutampa su parduotuvėse esančiomis, prašome sąraše pateiktą medžiagą laikyti klaidinga ir vadovautis parduotuvėse nurodyta informacija.

Prekybos centras AKROPOLIS

Nuolaidų sąrašas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose

„Jamam“ metu – didelis dėmesys saugiam apsipirkimui

Pasak D. Mertino, „Jamam“ dienos organizuojamos laikantis visų šiuo metu galiojančių LR Vyriausybės ir kitų institucijų nurodymų, tad ypatingas dėmesys bus skiriamas saugios apsipirkimo aplinkos užtikrinimui, siekiant, kad visi prekybos centrų lankytojai galėtų kuo saugiau pasinaudoti geriausiais pasiūlymais.

„Per pandemiją išmokus planuotis pirkinius iš anksto, labai rekomenduojame tai daryti ir per „Jamam“ dienas“, – primena D. Mertinas.

„Jamam“ dienos organizuojamas Lietuvoje nuo 2009 metų, dėl pandemijos jos buvo atšauktos tris kartus – 2020 m. gegužę ir lapkritį bei šių metų gegužę.

„Jamam“ metu Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ bus sustiprinta apsauga – prie įėjimų galimybių pasus ar jiems prilygstančius dokumentus tikrins didesnis būrys apsaugos darbuotojų. Primename, kad jau nuo pirmadienio, vadinasi ir savaitgalį vykstančių „Jamam“ dienų metu, į prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ patekti bus galima tik dėvint medicininę veido kaukę ar respiratorių. „Akropolių“ lankytojams, neturintiems respiratorių ar medicininių veido kaukių, pastarosios bus dalinamos nemokamai.

Kaip ir iki šiol, tiek ir „Jamam“ dienų metu, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ lankytojų srautai bus matuojami „Sensormatic ShopperTrak“ sistema, kuri realiu metu fiksuoja žmonių skaičių. Virš kiekvienų įėjimo į PC durų yra įrengti 3D tipo sensoriai, kurie atpažįsta įeinančius ir išeinančius žmones. Informacija apie srautų apimtis bei vienu metu pastate esančių pirkėjų skaičių realiu laiku yra apdorojama centralizuotuose serveriuose. Sistema suprogramuota taip, kad įspėtų apsaugą lankytojų skaičiui dar nepasiekus maksimalaus leistino ir prireikus leistų pasiruošti laikinam lankytojų srautų ribojimui. Pirkėjų srautą realiu laiku galima pasitikrinti interneto svetainėje www.akropolis.lt atvaizduojamame „srautų šviesofore“.

„Akropoliuose“ mažiausiai 4 kartus per parą yra valomi ir dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai bei sanitarinės patalpos. Ventiliacija nuolat veikia visu pajėgumu, taip į patalpas tiekiant maksimalų šviežio oro kiekį. Eskalatorių turėklai ir oras liftų kabinose nuolat dezinfekuojamas ultravioletiniais spinduliais.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: