Ką daryti, jei trūkčioja akių vokas?


Ką daryti jei trūkčioja akies vokas

Tai gali būti varginantis, nemalonus ir labai erzinantis dalykas. Tai nevalingas raumenų susitraukimas, kuris gali turėti daugybę priežasčių, įskaitant pernelyg didelį akių įtempimą, nuovargį, akių sausumą, pernelyg didelį stimuliatorių (pavyzdžiui, kavos ar vaistų) ir alkoholio vartojimą ar dehidrataciją, tačiau pagrindinė priežastis yra stresas.

Štai keli būdai, kaip galite sustabdyti vokų trūkčiojimą:

Kuo stipriau užmerkite akis. Paskui kuo plačiau jas atmerkite. Taip mirksėkite tol, kol iš akių pasipils ašaros. Jei jaučiate skausmą arba trūkčiojimas sustiprėja, nedelsdami sustokite! Nuolat kartojant šį judesį, ašarų plėvelė pasiskirstys tolygiai. Drėkindami akis, ramindami vokus, tempdami veido ir akių raumenis bei gerindami akių kraujotaką, sumažinsite skausmą.

Viduriniais pirštais lengvai sukamaisiais judesiais masažuokite apatinius akių vokus. Masažuokite trūkčiojantį voką maždaug tris sekundes. Kad išvengtumėte infekcijos, pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų rankos ir veidas yra švarūs. Šis metodas didina kraujotaką ir stiprina bei stiprina raumenis.

Stenkitės tai daryti gana greitai. Judesius turite atlikti labai lengvai. Įsivaizduokite, kad jūsų akių vokai yra drugelio sparnai. Mirksėjimo procesas yra labai svarbus akims. Jis atpalaiduoja daugumą akių raumenų, taip pat drėkina ir valo akių obuolius, kurie gali nustoti trūkčioti. Jei jaučiate skausmą arba trūkčiojimas sustiprėja, nedelsdami liaukitės.

Pastebėsite, kad jūsų viršutiniai vokai nuolat trūkčioja skirtingu greičiu. Sutelkite pastangas, kad sustabdytumėte šį trūkčiojimą. Mirksėdami ir gerindami regėjimo aštrumą mažiau apkraunate akis. Tai gali padėti atsikratyti dėl nuovargio atsiradusio akių spazmo.

Šaltas vanduo sutraukia kraujagysles, o šiltas vanduo jas išplečia. Ši procedūra padės padidinti kraujotaką ir kraujas tekės į akis, todėl išvengsite trūkčiojimo. Taip pat galite prispausti prie akies ledo kubelį prieš skalaudami šiltu vandeniu, kaip alternatyvą šilto ir šalto vandens kaitaliojimui. Procedūrą pakartokite 7-8 kartus.

Išeiti iš AMP versijos