Kada reikia valytis dantis: prieš ar po pusryčių?

Kada reikia valytis dantis ryte

Visi žino, kad dantis reikia valytis bent du kartus per dieną: ryte ir vakare. Tačiau daugelis žmonių ginčijasi, tiksliai ryte reikėtų atlikti šią procedūrą. Vieni mano, kad dantis geriausia valytis po pusryčių, o kiti įpratę tai daryti prieš rytinį valgį. Tačiau kuris būdas yra teisingas?

Odontologų rekomendacija

Odontologai rekomenduoja valytis dantis vos atsibudus. Mat , kurios miego metu gali kauptis burnoje, rizikuoja su maistu patekti į skrandį ir stemplę. Todėl geriau pirmiausia išsivalyti dantis ir tik tada pradėti valgyti pusryčius.

Be to, šios turėtų laikytis tie, kurie skundžiasi dantų jautrumu. Ekspertų teigimu, reguliarus dantų iškart po pusryčių gali padidinti jautrumą. Todėl turėtumėte šiek tiek pakeisti savo įpročius.

Jei neturėjote laiko išsivalyti dantų prieš pusryčius, neturėtumėte skubėti valytis dantų po valgio. Svarbu palaukti bent pusvalandį, kitaip galite tik suminkštinti dantų emalį, ypač jei prieš pusryčius gėrėte gėrimus, kuriuose yra daug rūgšties (citrinų arbatą, apelsinų sultis, kavą ir pan.).

Išeiti iš AMP versijos