Atsakymai į klausimą "Kaip...?"

Kaip įdomiai praleisti Naujus 2022 metus namuose: 12 idėjų

Visame pasaulyje įsivyravusi pandemija daugeliui sujaukė įvairiausius planus pasitikti Naujus metus, tačiau mes turime net 12 būdų, kaip kuo įdomiau praleisti Naujus 2022 metus namuose.

Pasitikite Naujus 2022 metus savo namuose kitaip

Naujieji metai 2022

 

Nuotraukų maratonas

Jei laukiate svečių, puiki idėja įrengti vietą, kurioje visi galėtų nusifotografuoti su Naujųjų metų išvakarių apranga, skirta didžiajam renginiui. Nuotraukas galima atsispausdinti ir padovanoti visiems šventės dalyviams atminimui.

Naudodami asmenukių lazdą galite lengvai dalytis nuotraukomis su svečiais ir kurti malonius vakaro prisiminimus.

Norėdami gražiai papuošti nuotraukų vietą, pasirinkite tinkamą foną, pakabinkite girliandų, žaisliukų, eglutės šakų vainikų ir pasirūpinkite geru apšvietimu. Iš anksto pasiruoškite rekvizitą: šventines kaukes ir smagius aksesuarus.

Surenkite teminį vakarėlį

Ir vaikams, ir suaugusiesiems patinka persikūnijimas, todėl būtinai pasakykite svečiams, kad laukiate jų su persirengėliais. Tema gali būti bet kokia. Pavyzdžiui:

  • Venecijos karnavalas;
  • Gyvūnai;
  • Piratai;
  • Įžymybės;
  • Retro;
  • Kinas.

Leiskite svečiams parodyti savo vaizduotę. Tuo pat metu galite surengti geriausios aprangos konkursą.

Neapsiribokite vakaro temos atspindėjimu vien tik kostiumais – pagrindinį motyvą galima pateikti ant stalo. Pavyzdžiui, rinkitės tos pačios spalvos skanėstus arba tam tikros virtuvės ar kilmės šalies patiekalus.

Surenkite seminarą

Kai likus kelioms valandoms iki Naujųjų metų pakvieskite svečius į seminarą. Įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia, ir pasiūlykite pasigaminti kokteilį ar desertą.

Vaikams galite surengti dirbtuves, kaip dekoruoti naminius sausainius arba statyti meduolių namelį. Sukurti savo eglutę smagu įvairaus amžiaus svečiams.

Organizuokite žaidimus ir varžybas

Jei krokodilas, lipdukai, mafija ir tvisteris jau nuobodūs, štai dar kelios idėjos.

Dygsniuotos sniego gniūžtės

Kad prie stalo būtų linksma ir šiek tiek ištemptumėte kojas, galite surengti šaudymo varžybas. Norėdami tai padaryti, pasiruoškite taikinį iš kibiro ir paeiliui iš kelių metrų atstumo mėtykite vatą. Jie neskraidys labai gerai, todėl linksmybės ir įspūdžiai garantuoti.

Juokingiausia nuotrauka

Pakvieskite svečius įamžinti smagias akimirkas viso vakaro metu, o šventės pabaigoje balsuokite už geriausią nuotrauką ir laimėjusiam fotografui įteikite prizą.

Atsitiktinės pramogos

Paįvairinkite konkursus ir žaidimus netikėtumo elementu. Iš anksto paruoškite veiklų sąrašą, užrašykite jas ant lipnių lapelių ir sudėkite į nepermatomą maišelį ar stalčių. Naujųjų metų išvakarėse pakvieskite svečius pasiimti lapelį ir žaisti žaidimą.

Naujųjų metų užduotis

Puikus būdas sudominti vaikus ir suaugusiuosius – surengti dovanų medžioklę: nubraižykite „piratų žemėlapį“ arba išdėliokite po namus lapelius su užuominomis. Galite suskirstyti dalyvius į grupes arba duoti nurodymus kiekvienam asmeniui atskirai.

Žaiskite stalo ar vaizdo žaidimus

Jei nesinori keltis nuo stalo, stalo ar kompiuteriniai žaidimai gali būti smagūs. Išsitraukite bingo, „Monopolį“ ar žaidimų konsoles ir smagiai praleiskite laiką. Galite surengti turnyrą arba maratoną, pavyzdžiui, visus žaidimus sužaisti bent po vieną kartą.

Įrašykite „interviu iš praeities“

Šį smagų užsiėmimą galite paversti kasmetine tradicija. Paprašykite svečių vaizdo įraše papasakoti apie praėjusius metus ir pasidalyti kitų metų planais – su sąlyga, kad būtinai kartu pažiūrėsite filmą per kitus Naujuosius metus. Užduokite keblių klausimų arba papasakokite juokingiausių istorijų.

Surenkite karaokės vakarėlį arba diskoteką

Koks vakarėlis be dainų ir šokių? Naudokite paruoštus grojaraščius arba susikurkite savo. Puiki idėja – surengti geriausio pasirodymo dainos konkursą.

Surenkite mėgstamų filmų ar televizijos laidų maratoną

Aistringi kino mėgėjai arba poros gali surengti naujametinį filmų maratoną. Iš anksto pasiruoškite filmus ar serialus, apsirūpinkite mėgstamais maisto produktais bei gėrimais ir mėgaukitės.

Surenkite nostalgijos vakarą

Geras būdas paįvairinti vakarėlį – peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš namų archyvų. Akimirką prisiminkite praeitį ir pasvajokite, ką norėtumėte nuveikti naujaisiais metais.

Poilsis vienam ar dviem

Jei pavargote nuo visko, įskaitant Naujųjų metų išvakarių šurmulį, surenkite sau vakarėlį ir nieko neveikite. Iš anksto nusipirkite mėgstamo maisto, nieko nekvieskite ir patys neikite į vakarėlį, susisupkite į šiltą pledą ir praleiskite vakarą skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių, niekur neskubėdami ir nieko neveikdami.

Šis elementas puikiai dera su mėgstamų filmų maratonu, todėl juos galima derinti.

Praleiskite Naujuosius metus be elektros ir el. prietaisų

Puikus būdas švęsti šventę kartu – romantiškas vakaras be televizoriaus, išmaniųjų telefonų ir informacinio triukšmo. Galite net apsieiti be elektros, švęsti Naujuosius metus prie žvakių šviesos (žinoma, saugiai) ir visą laiką skirti vienas kitam.

Išvykite iš miesto

Jei turite sodybą, galite puikiai praleisti Naujus metus ten. Dalis veiklos lauke – tai gyvos eglės apglėbimas, maisto gaminimas ant ugnies, žaidimas sniego gniūžtėmis ir sniego žmogaus statymas. Taip pat galite eiti į pirtį, leisti fejerverkus, šaudyti petardas ir uždegti blizgučius. Tik nepamirškite nepamiršti saugumo.

Net ir šiais sunkiais laikais galima džiaugtis gyvenimu ir linksmai švęsti šventes.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: